Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 3549
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Żukiem w „elkę” przy sklepie nocnym

Czwartek, 11 grudnia 2008, 8:19
Aktualizacja: Piątek, 12 grudnia 2008, 8:26
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Żukiem w „elkę” przy sklepie nocnym
Fot. Angela
Do poważnej kolizji z udziałem nauki jazdy doszło wczoraj na ulicy Bankowej przed przejściem dla pieszych na przeciwko targowiska „Flora”. W tył „elki” uderzył kierujący żukiem. Na szczęście nikomu nic się nie stało i skończyło się na uszkodzeniach pojazdów.

Auta zderzyły się nieopodal całodobowego sklepu spożywczo-monopolowego na rogu ulicy Długiej, po tym jak samochód nauki jazdy marki nissan micra zatrzymał się na czerwonym świetle przed przejściem dla pieszych, a kierujący żukiem z impetem uderzył w jego tył. Siłą uderzenia w nissanie została wybita tylna szyba i wgnieciony tył.

Kierowca żuka nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami, nie dostosował prędkości do warunków jazdy i uderzył w tył nauki jazdy, która zatrzymała się w związku ze zmianą sygnalizatora świetlnego z zielonego na pomarańczowy – mówili na miejscu zdarzenia sierż. sztab. Tomasz Tkaczuk z jeleniogórskiej drogówki oraz starszy sierż. Piotr Saniuk ze Straży Granicznej.

W związku z trudnymi warunkami panującymi na drogach, miejscowym występowanie oblodzenia dróg oraz wzmożonym ruchem służby mundurowe apelują do zmotoryzowanych o rozwagę, brak pośpiechu i ostrożność.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (45) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group