Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8361
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Zrobieni w dowody

Poniedziałek, 5 lutego 2007, 0:00
Autor: TEJO
Po 300 euro zapłacili za podrobione słowackie dowody osobiste dwaj Ukraińcy, którzy na podstawie fałszywek chcieli dostać się z Polski do Niemiec.

Jak informuje porucznik Joanna Woźniak, rzeczniczka Łużyckiego Oddziału Straży Granicznej, oszustom zamiar się nie powiódł. Podróż zakończyli na drogowym przejściu w Jędrzychowicach. Pogranicznicy nie dali się nabrać i natychmiast stwierdzili, że Ukraińcy legitymują się fałszywkami.

Cudzoziemcy przyznali, że dowody kupili we Wrocławiu od nieznanego im mężczyzny. Posłużyć im miały do przekroczenia granicy do Niemiec, gdzie zamierzali podjąć pracę zarobkową. Sprawców zatrzymano. Najpewniej zostaną deportowani na Ukrainę.

<b> Nie tylko na granicy </b>
Strażnicy graniczni podczas wspólnych działań z policją dwukrotnie podczas minionego weekendu brały udział w zatrzymaniu osób, które popełniły przestępstwo.
Zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podejrzani są o pobicie mieszkańca Mysłakowic. Brali udział także w zatrzymaniu nietrzeźwych Czechów, z których jeden prowadził samochód na drodze ze Szklarskiej Poręby do Jakuszyc.
Jak podała por. J. Woźniak Czesi byli sprawcami kolizji drogowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group