Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 10954
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Zrób zdjęcie „Śniegolepom 2009” i wygraj cenne nagrody

Wtorek, 13 stycznia 2009, 16:26
Aktualizacja: Wtorek, 20 stycznia 2009, 16:54
Autor: TEJO/Ania
SZKLARSKA PORĘBA: Zrób zdjęcie „Śniegolepom 2009” i wygraj cenne nagrody
Fot. Archiwum UM
Tradycyjna już impreza dla amatorów rzeźby w śniegu w Szklarskiej Porębie w tym roku da pole do popisu nie tylko uczestnikom, lecz także miłośnikom fotografii. Za najlepsze kadry będą bardzo cenne nagrody od firmy Philips!

Konkurs jest zorganizowany przez Referat Promocji Miasta, Sportu i Turystyki w Szklarskiej Porębie przy współudziale firmy Philips oraz medialnym wsparciu tygodnika i portalu Jelonka.com. – Zmagania zaplanowano na nadchodzącą sobotę, 17 stycznia, w godzinach 10:00 - 22:00, w trakcie trwania Mistrzostw Polski Amatorów w Rzeźbie ze Śniegu ŚNIEGOLEPY 2009 – zapowiada Krystian Bromblik, przedstawiciel organizatora.

Uczestnicy mogą fotografować dzieła, które powstaną w trakcie mistrzostw. Liczą się wartości artystyczne fotografii, a przede wszystkim umiejętne wykorzystanie światła. Zdjęcia można wysyłać do 25 stycznia 2009 roku na adres: marketing@szklarskaporeba.pl, lub przedkładać na płytach CD w siedzibie organizatora Referat Promocji Miasta, Sportu i Turystyki, ul. Jedności Narodowej 1a, 58-580 Szklarska Poręba.

Praca musi mieć rozmiary minimum 1650 x 2200 pikseli, być w formacie jpg w rozdzielczości nie mniejszej niż 72 dpi. Nie należy kompresować lub sztucznie zmieniać wielkości zdjęć, nie wolno też zamieszczać dodatkowych opisów. Jedna przesyłka może mieć najwyżej 10 mB.

Do 26 stycznia komisja konkursowa wskaże 10 prac, które zakwalifikują się do finału. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 29 stycznia w południe. Tego dnia na stronie internetowej www.szklarskaporeba.pl zostaną ogłoszone wyniki. Zwycięzca dostanie od Philipsa nagrodę o wartości tysiąca złotych.

Szczegóły – w regulaminie dostępnym na stronie www.szklarskaporeba.pl oraz w wersji papierowej w siedzibie Referatu Promocji Miasta, Sportu i Turystyki, ul. Jedności Narodowej 1a w Szklarskiej Porębie.

Konkurs będzie tłem dla tegorocznych Śniegolepów. Zapowiedziano udział 10 drużyn oraz artystów z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Rywalizacji towarzyszyć będą koncerty, zabawy i konkursy dla publiczności. Wystąpi zespół Avanti, będzie też show latynoamerykański „Buenos Amigos” oraz pokaz walki shodokan. Rzeźby dodatkowo zostaną podświetlone przez firmę Philips. Natomiast uwieńczeniem całej imprezy będzie pokaz fajerwerków. A wszystko jak zwykle obok dolnej stacji wyciągu na Szrenicę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
907
Tak
10%
Nie
84%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group