Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 2604
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zrób coś dobrego z pamięcią

Niedziela, 5 października 2008, 8:56
Aktualizacja: 8:57
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Zrób coś dobrego z pamięcią
Fot. Archiwum
Do 15 października mogą się zgłaszać chętni, którzy pragną dokształcić się w dziedzinie edukacji twórczej, poprawić własną pamięć i rozwinąć się w sposób szczególny.

Szereg warsztatów i ciekawych wykładów czeka na wszystkich, którzy wezmą udział w II Konferencji z zakresu twórczych technik edukacyjnych. – Przewidujemy pięć wykładów i cztery warsztaty, pokaz filmów edukacyjnych, spektakli teatralnych, prezentację metody kolorowych punktów i instrumentów Orffa wg prof. Detleva Cramera z Berlina – zapowiada Koryna Opala-Wnuk, teatrolog i arteterapeutka.

Na konferencję, której początek zaplanowano na 23 października, przyjadą wybitni specjaliści w dziedzinie psychologii rozwojowej, w tym, dr Swietłana Masgutowa, prof. Wiesław Karolak, Katarzyna Klimowicz z Warszawy. O bajce w edukacji twórczej opowie Olga Handford z Londynu, która w szczególny sposób interesuje się polską arteterapią. Marek Szurawski zachęci do maksymalnego wykorzystania ludzkiej pamięci i zwiększenia skuteczności uczenia się.

Kartę uczestnictwa można pobrać ze strony www.jck.pl a więcej wiadomości udzieli koordynatorka przedsięwzięcia, Koryna Opala-Wnuk pod nr. telefonu 0 75 75 643 880.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group