Niedziela, 28 czerwca
33°C Jelenia Góra
reklamy

Zostawiła dziecko i poszła na drinka

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

O porzucenie swojej siedmiomiesięcznej córki podejrzana jest 19-letnia mieszkanka gminy Podgórzyn. Zostawiła dziecko w mieszkaniu i wybrała się do sklepu, gdzie – najprawdopobniej – się upiła.

reklamy

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem. – Zawiadomieni o zajściu policjanci weszli do mieszkania przez okno. Znaleźli w łóżeczku śpiącą dziewczynkę – informuje kom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

W trakcie wykonywanych czynności do mieszkania wróciła 19-letnia matka. Funkcjonariusze wyczuli, że jest nietrzeźwa. Miała około półtora promila alkoholu w organizmie.
– Dziewczynka trafiła do domu małego dziecka, a matka – do policyjnej izby zatrzymań – wyjaśnia kom. Bagrowska.

Kobiecie, za pozostawienie córki bez opieki, grozi kara do trzech lat więzienia.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka