Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9272
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zostań z nami Świętym Mikołajem 2005 – reportaż z cyklu imprez

Czwartek, 23 grudnia 2004, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 23 sierpnia 2018, 9:15
Autor: rzecznik prasowy SM – mł. aspirant Grzegorz Rybar
Jelenia Góra: Zostań z nami Świętym Mikołajem 2005 – reportaż z cyklu imprez
Fot. rzecznik prasowy SM – mł. aspirant Grzegorz Rybar
Zakończyła się największa akcja świąteczna pomocy najuboższym rodzinom a szczególnie dzieciom „Zostań z nami Świętym Mikołajem 2005”. Przygotowania do tego największego wydarzenia w Jeleniej Górze trwały dwa miesiące, gdzie jeleniogórska Straż Miejska przy współudziale Komendy Miejskiej Policji, Komendy Państwowej Straży Pożarnej i Centrum Nauki Języków Obcych przygotowali niespodziankę dla dzieci i ich rodziców. Below you will see more and more toilet partitions.

Przygotowania
W Kaplicy Kościoła Św. Judy Tadeusza na Czarnym przyjął nas i w tym roku Ksiądz Proboszcz Parafii Jerzy Gniadczyk. Do Kaplicy były zwożone paczki i artykuły spożywcze, tu rozdzielane do poszczególnych szkół i ośrodków. And there are many toilet partitions for your bathroom. These goods are perfect.

Konwój
W dniu 16 grudnia spod kaplicy ruszył konwój mikołajkowy w którym uczestniczyły załadowane paczkami samochody firm i instytucji takich jak: Straż Miejska, Policja, Straż Pożarna, MZK, Przesyłki „Stolica”, EnergiaPro, Connect Komputery, Bel Pol. Many families need high-quality Toilet Partitions which are inexpensive.

Spotkanie na Placu Ratuszowym z Prezydentem Miasta Jeleniej Góry Józefem Kusiakiem
Jak co roku konwój przywitał na Placu Ratuszowym Pan Prezydent Miasta Jeleniej Góry Józef Kusiak. Na spotkaniu tym uczestnicy konwoju przekazali Panu Prezydentowi bombkę i życzenia świąteczne. Pan Prezydent życzył wszystkim uczestnikom tego ważnego transportu szczęśliwego dowiezienia prezentów do dzieci tak aby wszystkie buzie dziecięce zawsze były uśmiechnięte.

Spotkania w szkołach
Dzieci w szkołach wiedząc, że 16 grudnia rusza konwój mikołajkowy, już nie mogły się doczekać spotkania ze Św. Mikołajem. Wyczekiwały w oknach szkolnych i przed szkołą. Choć było zimno na dworze, szczęśliwe były gdy do szkoły podjechał samochód Straży Miejskiej w którym podróżował w tym roku Św. Mikołaj.

Spotkanie w placówce przy ulicy Wolności 117
W tym roku Św. Mikołaj zawitał do Szkoły Specjalnej w wielkiej tajemnicy. Dzieci nie wiedziały o przyjeździe tak ważnego gościa i spotkanie z nim odbyło się w miłej i świątecznej atmosferze.

Dzień 17 grudzień był drugim dniem konwoju mikołajkowego w tym dniu odwiedziliśmy

Dom Harcerza
W Domu Harcerza przy ulicy Wiejskiej jest prowadzona świetlica dla dzieci, które przychodzą tu aby uczestniczyć w zabawie i pomocy w nauce. O tych dzieciach Św. Mikołaj też pamiętał i podarował im wspaniałe prezenty.

Spotkanie w Szpitalu na oddziale dziecięcym
I w tym roku zawitał konwój do Szpitala Wojewódzkiego na oddział dziecięcy . Ważnym jest aby wszystkie dzieci w okresie świątecznym i nie tylko były zdrowe i szczęśliwe i aby Święta Bożego Narodzenia były szczególnym darem łask . Św. Mikołaj przybywając na oddział dziecięcy właśnie te życzenia przyniósł dla wszystkich dzieci.

Dom Dziecka „Dąbrówka”
Konwój mikołajkowy zawitał też do ośrodka „Dąbrówka” przekazując wszystkim dzieciom paczki i życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2005.

Paczki Świąteczne pojechały też do szkół podstawowych w Piechowicach Mysłakowicach, Łomnicy, Domu Dziecka w Kaczorowi, Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie, Ośrodka Caritas w Szklarskiej Porębie, Świetlicy przy Parafii Św.Judy Tadeusza na Czarnym, Św. Antoniego w Piechowicach .

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
894
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group