Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 6140
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zostań wzorowym pracownikiem służb bhp

Czwartek, 4 października 2012, 8:12
Aktualizacja: 8:13
Autor: Angela
Region: Zostań wzorowym pracownikiem służb bhp
Fot. Archiwum
Do 15 października 2012 r. pracownicy bhp zatrudnieni na umowę o pracę mogą się zgłaszać do konkursu ogłoszonego przez jeleniogórski oddział Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu o tytuł „Wzorowego Pracownika Służby BHP Województwa Dolnośląskiego”.

Jest to pierwsza edycja konkursu, którego celem jest promowanie działalności pracowników służby bhp aktywnie działających w zakładach pracy na rzecz poprawy bhp oraz inspirowanie ich do aktywniejszych działań w sferze ochrony pracy.

- Komisja konkursowa będzie oceniała m.in. : rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków, społeczną działalność w organizacjach i stowarzyszeniach – przede wszystkim
o charakterze bhp-owskim, opinie organizacji i stowarzyszeń oraz opinie pracodawcy(ów), współpracę z PIP i opinie inspektorów pracy, zaangażowanie w inicjowanie i rozwijanie różnych form popularyzacji bhp w zakładzie pracy i poza zakładem, uczestniczenie w pracach zakładowej komisji BHP lub w innych komisjach zajmujących się problematyką bhp, w tym oceniających ryzyko, zaangażowanie w różne formy dokształcania zawodowego ( kursy, studia podyplomowe, wykłady itp.), uczestnictwo w pracach dotyczących wdrażania i rozwijania zakładowych systemów zarządzania bezpieczeństwem pracy, w tym opracowania norm zakładowych. Istotnym elementem przy ocenie składanych wniosków będzie poprawa warunków pracy na poszczególnych stanowiskach pracy, w części zakładu lub całym zakładzie – informują organizatorzy.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin i kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie internetowej: http://www.wroclaw.oip.pl/aktualnosci/2012/027.php.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group