Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 4171
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zostań wolontariuszem WOŚP. Trwają zapisy

Sobota, 28 listopada 2015, 8:41
Aktualizacja: 15:41
Autor: Org
Jelenia Góra: Zostań wolontariuszem WOŚP. Trwają zapisy
Fot. Archiwum
Decyzją Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już po raz dwunasty został utworzony Sztab 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający przy Stowarzyszeniu Jeleniogórskiej Młodzieży „ALL–TERNATYWA" w Jeleniej Górze.

W zeszłym ten sztab zebrał ponad 42 tysiące złotych. Pomóż w tym roku pobić ten wynik i zostań wolontariuszem podczas 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy „Mierzymy Wysoko!"

Aby zostać wolontariuszem:
Pobierz, wydrukuj i wypełnij ankietę, przynieś ją do nas. Przygotuj również zdjęcie do identyfikatora (zdjęcie wolontariusza nie może być mniejsze niż 800x600 pixeli i musi być w formacie jpg) i wyślij je na adres e-mail (wosp@allternatywa.pl) w tytule wpisując – zdjęcie: imię i nazwisko (przykład - zdjęcie Klaudia Konon). Jeśli nie masz odpowiedniego zdjęcia nie martw się na zapas, można to zrobić w sztabie. Druki ankiet są do pobrania również w sztabie.

- Na podstawie Twojej ankiety wygenerujemy dla Ciebie zobowiązanie i wyślemy je na Twojego maila. Musisz je wydrukować, podpisać i dostarczyć do sztabu – informuje jego szef Michał Piasecki.

Sztab mieści się przy ulicy Osiedle Robotnicze 47A (budynek Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych), pokój numer 5. Dyżury odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach w godz. 15.00-17.00. Zapisy trwają do 11 grudnia.

Wszystkie informacje można znaleźć również na naszym facebookowym
profilu: www.facebook.com/wospjg

W razie jakichkolwiek pytań można dzwonić pod numer 668 408 086 (Michał Piasecki, Szef Sztabu) lub wysłać maila na adres: wosp@allternatywa.pl

W przypadku osób niepełnoletnich, zarówno ankietę jak i zobowiązanie podpisuje prawny opiekun wolontariusza.

link do ankiety: http://bit.ly/AnkietaWolontariuszaWOSP2016
link do regulaminu wolontariusza:
http://bit.ly/RegulaminWolontariuszaWOSP2016

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group