Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 5129
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj/Region: Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki. Trwa nabór!

Niedziela, 15 września 2013, 8:21
Aktualizacja: 8:23
Autor: Org
Kraj/Region: Zostań wolontariuszem Szlachetnej Paczki. Trwa nabór!
Fot. Organizator
Dla większości wolontariuszy udział w Paczce był jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Co roku do projektu zgłaszają się osoby zainspirowane ideą mądrej pomocy. Tworząc zespół SuperW, łączą biednych i bogatych. Zgłoś się na www.superw.pl

SZLACHETNA PACZKA 2013 otwiera rekrutację wolontariuszy (zgłoszenia do 15. października).

Co zyskasz? Radość niesienia pomocy, realną zmianę miejsca, w którym mieszkasz, udział w szkoleniach, rozwój cenionych na rynku pracy kompetencji: komunikacji, organizacji własnego czasu, szansę sprawdzenia się w działaniu, nową paczkę przyjaciół i znajomych.

Zgłoś się, jeśli: masz w sobie chęć realnej pomocy i kochasz ludzi, chcesz się ciągle rozwijać i brać udział w szkoleniach, lubisz pracę na wysokich obrotach i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, jesteś samodzielny i wytrwały w dążeniu do celu, chcesz działać w zespole ludzi z pasją, bierzesz odpowiedzialność za swoje działania, chcesz być częścią prestiżowej drużyny SuperW, masz ukończone 18 lat.

Zadania wolontariusza: spotkanie z rodzinami w trudnej sytuacji materialnej i dobór tych, dla których pomoc materialna może być realną szansą na poprawę sytuacji, współpraca z darczyńcami przygotowującymi paczki, współpraca z innymi wolontariuszami w rejonie m.in. poszukiwanie darczyńców, organizacja magazynu, transport paczek.

Tylko w 2012 roku SZLACHETNA PACZKA dotarła do 13 235 rodzin żyjących w niezawinionej biedzie, czyli do ponad 55 tys. osób. Łączna liczba zaangażowanych w projekt – wolontariuszy, darczyńców i rodzin w potrzebie – sięga aż 300 tys.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1200
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group