Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 9404
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Zostań Mikołajem dla ubogich dzieci

Poniedziałek, 23 listopada 2009, 8:31
Aktualizacja: 8:32
Autor: KAM
REGION: Zostań Mikołajem dla ubogich dzieci
Fot. .....
Każdy może zostać Świętym Mikołajem – pod takim hasłem Miejsko–Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lwówku Śląskim rozpoczyna coroczną akcję zbierania pieniędzy dla najmłodszych z najuboższych rodzin.

7 grudnia o godz. 16 ośrodek chce zorganizować zabawę w Sali Mieszczańskiej lwóweckiego ratusza. Spotkanie z Mikołajem organizowane jest już po raz siódmy w Lwówku. W ubiegłym roku dzięki pozyskanym środkom paczki otrzymało 110 dzieci. Organizatorzy zawsze zachwalali, że największą nagrodą za ofiarność jest radość obdarowanych i atmosfera, jaka panuje w czasie zabawy

– Mile widziana i naprawdę potrzebna jest każda forma pomocy: środki finansowe, dary rzeczowe, pomoc organizacyjna. Środki zgromadzone dzięki państwa pomocy zostaną przeznaczone w całości na zorganizowanie skromnego poczęstunku, zakup zabawek i nagród w konkursach edukacyjno-terapeutycznych i przygotowanie paczek, które dla wielu najmłodszych uczestników będą często jedynym tegorocznym prezentem świątecznym – mówi kierownik MGOPS Anna Żojdzik.

Organizatorzy akcji nie ukrywają, że gdyby nie mieszkańcy i sponsorzy, zabawa z Mikołajem w ogóle by się nie odbyła. Dlatego pracownicy MGOPS apelują o wsparcie. Ośrodek gwarantuje, że pozyskane środki zostaną rozdysponowane zgodnie z życzeniem każdego, kto tylko zechce pomóc.

Zdecydowanych na wzięcie udziału w mikołajkowym przedsięwzięciu prosimy o kontakt z Martą Kaziów nr telefonu 075 645 32 31 lub bezpośrednią wpłatę na konto: BS Lwówek Śl. 09 8384 0009 0010 0843 2000 0004 z dopiskiem „VII Spotkanie z Mikołajem”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
267
Nigdy
20%
Rzadko
42%
Czasami
24%
Często
13%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Koszykówka
Wichoś walczy z Liderem
 
112
Popalali, a policjanci ich złapali
 
Aktualności
Dzieje się w Polsce: próbował wepchnąć ich pod pociąg
 
Polityka
Radni debatują
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group