Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 16413
Zalogowanych: 84
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lubin: Żółto–niebieskie szóstą drużyną w Polsce

Sobota, 9 maja 2015, 19:15
Aktualizacja: Wtorek, 12 maja 2015, 8:59
Autor: Przemek Kaczałko
Lubin: Żółto–niebieskie szóstą drużyną w Polsce
Fot. Przemek Kaczałko
W ostatnim spotkaniu sezonu 2014/2015 Klub Piłki Ręcznej nie sprostał lubińskiemu Zagłębiu przegrywając 26:35. Tym samym jeleniogórzanki zajęły szóste miejsce w PGNiG Superlidze, co w kontekście całego sezonu należy uznać za duży sukces.

- Z przebiegu całego sezonu, ilości kontuzji i innych rzeczy, które się działy - to jest sukces tej ekipy. Początek meczu był bardzo obiecujący, później coś zawiodło i mecz nam kompletnie nie wyszedł - powiedział trener KPR-u Michał Pastuszko.

W spotkaniu przeciwko Zagłębiu nie wystąpiła Małgorzata Buklarewicz, jednak wbrew pierwszym skojarzeniom, nie było to spowodowane odejściem do niemieckiego Bloombergu. Rozgrywająca KPR-u na wtorkowym treningu doznała kontuzji: We wtorek skręciłam kostkę. Mam taki charakter, ze rwałam się do gry, ale nie było sensu narażać się na większe urazy - wyznała ikona jeleniogórskiego szczypiorniaka Małgorzata Buklarewicz.

Zagłębie Lubin - KPR Jelenia Góra 35:26 (21:14)
Zagłębie:
Maliczkiewicz, Chojnacka, Tsvirko - Obrusiewicz 9, Piekarz 6, Załęczna 6, Lalewicz 4, Premović 3, Piechnik 3, Milojević 3, Walczak 1, Robótka, Pałgan, Paluch, Lima, Jochymek.
KPR: Kozłowska, Demiańczuk, Janik - Dąbrowska 7, A. Mączka 6, Michalak 5, Tomczyk 4, Uzar 4, Grobelska, Jasińska, Oreszczuk, Winiarska.

Widzów: 350.

Sonda

Co myślisz o imprezach rajdowych w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
602
Świetny pomysł
38%
Jestem na nie
37%
Jest mi to obojętne
25%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy prawie go nie jedzą… a blokuje raka i cukrzycę
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Ciekawe historie i inne opowieści
„Mission Impossible” nad Bobrem
 
Aktualności
Trwają Mysłakowice Open 2026
 
Aktualności
Biegają w górach – Zimowy Ultramaraton Karkonoski
 
Aktualności
KANS dumny z biathlonistów – olimpijczyków
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group