Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 6045
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zobacz wnętrza Ratusza po remoncie

Czwartek, 31 października 2019, 12:23
Aktualizacja: Poniedziałek, 4 listopada 2019, 13:40
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Zobacz wnętrza Ratusza po remoncie
Sala ślubów
Fot. Przemek Kaczałko
Zakończyły się już główne prace remontowe w jeleniogórskim Ratuszu. Trwają ostatnie poprawki oraz prace dodatkowe – budowa windy oraz adaptacja Sali Rajców. Odwiedziliśmy wnętrza budynku i zachęcamy do obejrzenia zdjęć.
Podstawowy remont Ratusza dobiegł końca. Pozostały dodatkowe rzeczy, jak winda i adaptacja Sali Rajców. Zgłoszono kilkanaście drobnych poprawek, które w najbliższych dniach zostaną wykonane i praktycznie mamy już Ratusz odebrany. Teraz czekamy na montaż windy i zakończenie prac w Sali Rajców - powiedział Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry.

Jest cicha nadzieja, że sesja budżetowa Rady Miejskiej odbędzie się już w odnowionej sali nr 15, bowiem planuje się, że przeprowadzka z tymczasowych lokalizacji do głównego Ratusza odbędzie się w połowie grudnia 2019 r.

W tym roku będzie to trzecia odebrana duża inwestycja - mamy obwodnicę Maciejowej, Teatr Norwida i chcemy też, żeby po remoncie przez kilka dni Ratusz był otwarty dla mieszkańców, aby mogli zwiedzać wnętrza - dodał J. Łużniak.

Nadal nie wiadomo, czy uda się dopuścić do zwiedzania balkon na ratuszowej wieży. Jak zapewnia prezydent, trwają rozmowy ze strażakami.

Twoja reakcja na artykuł?

36
64%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
5%
Złości
15
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group