Poniedziałek, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 5698
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Znów problem z bankomatem w Mysłakowicach

Piątek, 3 października 2014, 8:06
Aktualizacja: 8:09
Autor: Mea
Region: Znów problem z bankomatem w Mysłakowicach
Fot. Mea
– Ostatnio przez cztery dni nie mogłam wypłacić pieniędzy, bo bankomat był zepsuty, a jest on jedyny w naszej miejscowości – napisała do nas pod koniec września mieszkanka Mysłakowic.

O problemach z tym bankomatem już pisaliśmy. Wtedy Artur Zuchewicz, dyrektor 1 oddziału PKO BP w Jeleniej Górze wyjaśniał, że urządzenie jest wadliwe i zostanie wymienione. Czy tak się stało?

- Jesteśmy bankiem, który ma najwięcej bankomatów w kraju, zarówno tych najnowszych, jak i tych wadliwych. Dlatego też proces wymiany awaryjnych urządzeń trwa tak długo. Bankomat w Mysłakowicach ma zostać wymieniony w ciągu roku – powiedział dyrektor.

Bankomaty są monitorowane 24 godziny na dobę. – Informację o awarii tego urządzenia centrum monitorowania otrzymuje od razu. W ciągu 24 godzin serwis jest zobowiązany do naprawy. Prawdopodobnie bankomat musiał psuć się parę razy pod rząd, skoro mieszkanka pisała o czterodniowej awarii. Na pewno przez ten czas był naprawiany – twierdził Artur Zuchewicz.

Dowiedzieliśmy się też, że na drugi bankomat w swojej miejscowości mieszkańcy Mysłakowic nie mogą liczyć. – Mamy mało klientów w tej miejscowości, dlatego nie możemy zamontować większej liczby bankomatów – mówił dyrektor.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group