Poniedziałek, 22 czerwca
24°C Jelenia Góra
reklamy

Znów pijani rowerzyści

Audio

Czytaj na głos

Autor: ewafit 1 min czytania

W sobotę, 24 czerwca mundurowi z powiatu lwóweckiego zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

reklamy

Na ul. Sikorskiego w Lwówku Śląskim funkcjonariusze zauważyli cyklistę, którego sposób jazdy wskazywał na to, że może być pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny 2,5 promila alkoholu w organizmie. Nocą w Mirsku, gryfowscy policjanci na ul. Chopina skontrolowali jadącego rowerem 59-latka, który badany alkomatem wydmuchał 1,5 promila alkoholu. Obaj mężczyźni zapłacić będą musieli mandat w wysokości 2500 złotych.

Źródło: st. sierż. Olga Łukaszewicz, KPP w Lwówku Śląskim

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag… Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka