Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 7888
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zniknie ten bałagan?

Piątek, 4 grudnia 2020, 6:02
Autor: WAC
Jelenia Góra: Zniknie ten bałagan?
Fot. WAC
Na bałagan panujący w pobliżu budynków socjalnych przy ul. Wyczółkowskiego w Jeleniej Górze skarży się pan Tomasz (dane do wiadomości redakcji).
Takiego brudu, takiej ilości śmieci, zniszczonej infrastruktury (uszkodzony wierzch studzienki telefonicznej grożący poważnym wypadkiem), wypalone wraki samochodów - wylicza nasz Czytelnik. - Próżno tutaj wypatrywać patrolu straży miejskiej. Policja pojawia się jak jest awantura. W szczycie byłego akademika jest po prostu toaleta dla meneli i pijaków. A właścicielem tego jest Miasto Jelenia Góra. Pan prezydent i reszta zapomnieli o obowiązkach właścicieli, a służby udają że niczego nie widzą - wytyka pan Tomasz.
Interwencje w tym miejscu zdarzają się dość często, ale dotyczą awantur sąsiedzkich i dlatego najczęściej przeprowadzane są przez funkcjonariuszy policji - mówi Artur Chmielewski ze straży miejskiej. - Wedle mojej wiedzy, otoczenie tych budynków jest sprzątane regularnie przez pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Oba stojące na podwórku wraki, aby zostały usunięte muszą znajdować się w pasie drogowym. Dlatego czekamy na założenie przez ZGKiM tablic z właściwym oznakowaniem. Również kwestia naprawy studzienki została zgłoszona do ZGKiM - dodaje A. Chmielewski.

Twoja reakcja na artykuł?

4
6%
Cieszy
15
21%
Hahaha
1
1%
Nudzi
2
3%
Smuci
24
33%
Złości
26
36%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (59)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
510
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group