Środa, 7 czerwca
Imieniny: Roberta, Wiesława
Czytających: 8731
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Znęcał się nad partnerką – odpowie za to

Czwartek, 25 lutego 2021, 16:25
Autor: 112
Jelenia Góra: Znęcał się nad partnerką – odpowie za to
Fot. Archiwum
Policjanci z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 42-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad partnerką.

42-latek został zatrzymany 23 lutego podczas interwencji zgłoszonej przez pokrzywdzoną. Mężczyzna od kilku miesięcy znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Nadużywał alkoholu, który wyzwalał w nim agresję. Mężczyzna bez żadnego powodu wszczynał awantury, podczas których wyzywał ją, bił i poniżał. Groził jej również pozbawieniem życia.

Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem – grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

24 lutego podejrzany został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, wydał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, kontaktowania się z nią oraz ma opuścić wspólny lokal.

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
29%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
972
Tak
10%
Nie
85%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group