Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 13 lutego
Imieniny: Katarzyny, Grzegorza
Czytających: 8427
Zalogowanych: 43
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Znęcał się, groził, uderzył…

Czwartek, 19 sierpnia 2021, 15:04
Autor: 112
Jelenia Góra: Znęcał się, groził, uderzył…
Fot. Archiwum
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad byłą partnerką, uszkodzenie mienia i groźby karalne.

17 sierpnia br. około godziny 1.00 w nocy policjanci pojechali na interwencję, z której wynikało, że były partner zgłaszającej wybił szybę w oknie balkonowym i wdarł się do jej mieszkania, gdzie porozrzucał różne przedmioty, groził jej pozbawieniem życia oraz poszarpał ją i uderzył. Był pobudzony i agresywny. Okazało się, że już wcześniej znęcał się nad kobietą psychicznie i fizycznie.

Kiedy policjanci pojawili się pod budynkiem mężczyzna uciekł. Pokrzywdzona opisała dokładnie byłego partnera, a policjanci ruszyli na jego poszukiwanie. Znaleźli go, ukrywającego się w krzakach nieopodal budynku, w którym mieszka zgłaszająca.

Za popełnione przestępstwa mężczyzna odpowie on przed sądem. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
4
44%
Hahaha
1
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
3
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
1112
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Paczkomaty w rękach Amerykanów
Rozmowy Jelonki
Jeden albo dwa nie zaszkodzą, ale...
 
Uzdrowisko Cieplice
Rwa kulszowa
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Góry Stołowe na wyciągnięcie ręki – dzień w drodze do Pasterki
 
Karkonoski Park Narodowy
Miliony odwiedzają Karkonosze
 
Aktualności
Bieg Icemana w Przesiece
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group