Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 31 grudnia
Imieniny: Sylwestra, Mariusza
Czytających: 13987
Zalogowanych: 78
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Znane głosy wprowadzą w świat eksponatów

Środa, 28 grudnia 2011, 9:31
Aktualizacja: 9:32
Autor: Agrafka
Polski, niemiecki i angielski to języki, które ma do wyboru turysta zwiedzający Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu. Aby wypożyczyć audio przewodnik, czyli słuchawki z nagranym tekstem oprowadzającym po muzeum, wystarczy zapłacić cztery złote.

Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu jest pierwszą instytucją kultury w regionie jeleniogórskim, gdzie zwiedzających oprowadzają audio przewodniki. Dodatkową atrakcją są głosy znanych lektorów, którzy opowiadają o eksponatach muzealnych. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, aby uzyskać podstawową wiedzę z dziedziny sportu, turystyki, ratownictwa górskiego i ochrony przyrody w Karkonoszach.

Przewodniki można wypożyczyć w kasie, w czasie otwarcia muzeum dla zwiedzających, codziennie za wyjątkiem poniedziałków, w godz. 9.00 - 17.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
541
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polska Paradoksów A.D. 2026
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Wieża Książęca znów zachwyca
 
Aktualności
Koniec stacji PKP w Mikułowej
 
Karkonosze
Ratownicy wchodzili na Śnieżkę po pijanego!
 
Kilometry
Spaliło się pół ciężarówki
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group