Niedziela, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 1975
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Znamy wykonawcę budowy ścianki wspinaczkowej w ZSE–T

Wtorek, 16 sierpnia 2011, 7:47
Aktualizacja: 7:47
Autor: Angela
Firma Interplastic z Tuchoma koło Chwaszczyna wykona dla Zespołu Szkół Ekonomiczno–Turystycznych w Jeleniej Górze pierwszą w mieście ściankę wspinaczkową. Jej koszt to niemal 37 tys. zł. Ścianka będzie gotowa we wrześniu.

Do przetargu na budowę ścianki wspinaczkowej w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych przystąpiło sześć firm, w tym z Piechowic, Leśnej, Szczecina, Warszawy, a nawet Sofii z Bułgarii. Najkorzystniejszą ofertę cenową złożyła jednak firma Interplastic z Tuchoma koło Chwaszczyna z województwa pomorskiego. Łączna powierzchnia ścinki wspinaczkowej, jaka powstanie do 10 września br. to 45 m kw., 6,5 m wysokości i 5 m szerokości. Ścianka wykonana zostanie z paneli na bazie sklejki.

Nowa atrakcja powstanie w ramach projektu pn.: „I Międzynarodowe Igrzyska Sportów Ekstremalnych – EXTREMALIA 2011”, współfinansowanego z Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Czeska 2007-2013 ze środków Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa. Jej cena będzie znana po przetargu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group