Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 1665
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Znamy pary fazy play–off w Jeleniogórskiej Lidze Biznesu

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 22 marca 2010, 20:46
Aktualizacja: Środa, 24 marca 2010, 12:48
Autor: arec
Fot. Robert Ignaciak
Wczoraj w hali przy ulicy Złotniczej rozegrano mecze ostatniej kolejki fazy zasadniczej Jeleniogórskiej Ligi Biznesu. Tym samym poznaliśmy pary fazy play–off.

W siódmej kolejce Ligi Biznesu swoje mecze wygrali liderzy obydwu grup przypieczętowując tym samym awans do fazy play-off z pierwszego miejsca. DSE Biuro Konstrukcyjne rozgromiło Hurtownię Duko 7:1, a Dolfamex po zaciętej walce pokonał 2:1 drugi zespół w tabeli grupy „A”, Mar-Mat. Trzeciego miejsca w grupie „A” nie utrzymał PEC, który przegrał kolejne spotkanie, tym razem z PMPoland 1:7. Wykorzystali to Prawnicy, którzy pokonali Meble Black Red White aż 9:0. Nie zmieniła się natomiast sytuacja w tabeli grupy „B”. Zaległe spotkania rozegrała Hurtownia Duko, obydwa wysoko przegrywając.

Poniżej podajemy komplet wyników siódmej kolejki oraz zestaw par 1/8 finału:

(A) PMPoland – PEC 7-1 (2-0)
PMPoland: Rozlał, Lewaszkiewicz, Mastalerczyk, Czurejno x4
PEC: Kolasa

(B) Maracana Piechowice – FC Temida Lambert Team 0-0

(B) Polcolorit – Przyjaciele Gola Hotel Pod Różami 2-3 (1-1)
Polcolorit: Lasek x2
Przyjaciele Gola Hotel Pod Różami: Cieśla, Sędziak, Ziobro

(A) Meble Black-Red-White – Prawnicy 0-9 (0-2)
Prawnicy: Błaszczyk x5, Janik Ł., Skałka x2, Gajewski

(B) Hurtownia Duko – DSE Biuro Konstrukcyjne 1-7 (1-2)
Hurtownia Duko: Dywański
DSE Biuro Konstrukcyjne: Mazur, Ptak x2, Zieliński x2, Pietryszak, Walkowiak

(A) Mar-Mat – Dolfamex 1-2 (0-1)
Mar-Mat: Pieńkowski
Dolfamex: Jurkiewicz, Malinowski

(B) Nomi – Endico 4-4 (1-1)
Nomi: Kustosz x3, Słowakiewicz
Endico: Szczotka x2, Kowalczyk, Ciszewski

(A) Jelenia Plast – EnergiaPro 2-3 (1-1)
Jelenia Plast: Gredes, Borecki
EnergiaPro: Tomoń P., Najmrodzki, Mrowca Paweł

Zaległe mecze:

(B) Duko – FC Temida Lambert Team 2-7 (0-2)
Duko – Tomoń A., Garbarczyk
FC Temida – Bakaszyński x 2, Szociński x4, Lambert

(B) Duko – Endico 1-6 (1-1)
Duko – Dywański
Endico – Ciszewski x2, Szczotka x3, Skowron P.

Tabela grupy „A”
1.Dolfamex 21 pkt
2.Mar-Mat 15 pkt
3.Prawnicy 12 pkt
4.PMPoland 11 pkt
5.PEC 9 pkt
6.EnergiaPro 8 pkt
7.Meble Black Red White 3 pkt
8.Jelenia Plast 1 pkt

Tabela grupy “B”
1.DSE Biuro Konstrukcyjne 19 pkt
2.Przyjaciele Gola „Hotel Pod Różami” 18 pkt
3.Maracana Piechowice 11 pkt
4.Polcolorit 10 pkt
5.Endico 9 pkt
6.FC Temida Lambert Team 8 pkt
7.Nomi 4 pkt
8.Hurtownia Duko 0 pkt

Zestaw par 1/8 finału:

Dolfamex - Hurtownia Duko
Mar-Mat - Nomi
Prawnicy - FC Temida Lambert Team
PMPoland - Endico
PEC - Polcolorit
EnergiaPro - Maracana Piechowice
Meble Black-Red-White - Przyjaciele Gola "Hotel Pod Różami"
Jelenia Plast - DSE Biuro Konstrukcyjne

Mecze zostaną rozegrane w poniedziałek 29 marca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group