Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8274
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Znaleźli szkielet: policjanci proszą o pomoc w identyfikacji

Środa, 25 czerwca 2008, 15:00
Aktualizacja: 15:06
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: Znaleźli szkielet: policjanci proszą o pomoc w identyfikacji
Fot. KMP
Makabrycznego odkrycia dokonali pracownicy Służby Ochrony BOT Kopalni Węgla Brunatnego TURÓW S.A. w Bogatyni, w lesie na pograniczu byłej betoniarni kopalnianej, a miejskim wysypiskiem śmieci w Bogatyni.

Ochraniarze znaleźli zeszkieletowane szczątki człowieka. Mogą to być zwłoki mężczyzny, szczupłej budowy ciała. Włosy krótkie, najprawdopodobniej jasne. Szkielet tułowia wraz z dolnymi kończynami oraz lewą górną spoczywał oddalony o około 6 metrów od czaszki, połączonej skórą z prawą kończyną górną.

Szkielet spoczywał przodem ku podłożu. Na zwłokach ujawniono majtki (typu slipy), brak możliwości określenia barwy oraz na kończynach dolnych buty typu sportowego, koloru czarnego, sznurowane. Długość podeszwy po stronie zewnętrznej buta 28,5 cm.

Podczas wstępnych czynności na miejscu zdarzenia przybyły na miejsce lekarz stwierdził stan rozkładu ciała na okres od 2 do 3 miesięcy.

Policjanci apelują o pomoc w zidentyfikowaniu osoby o kontakt z Komisariatem Policji w Bogatyni (075 - 7799220), bądź z najbliższą jednostką policji: telefon 997 lub 112.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group