Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 17 października
Imieniny: Małgorzaty, Wiktora
Czytających: 14746
Zalogowanych: 109
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Znak drogowy spadł na pieszą. Kobieta trafiła do szpitala

Piątek, 12 kwietnia 2013, 8:09
Aktualizacja: Sobota, 13 kwietnia 2013, 8:13
Autor: SM
Jelenia Góra: Znak drogowy spadł na pieszą. Kobieta trafiła do szpitala
Fot. SM Jelenia Góra
Ranną kobietę zabrało pogotowie po tym, jak przewrócił się na nią znak drogowy. Do zdarzenia doszło wczoraj (11.04) na Osiedlu Robotniczym w Jeleniej Górze, w rejonie wiaduktu. Znak stał na chodniku przy remontowanym odcinku jezdni. Gdy kobieta przechodziła koło niego, przewrócił się na nią dotkliwie raniąc ją w nogę.

Na miejsce wezwano m.in. strażników miejskich, którzy nakazali pracownikom wykonującym roboty usunięcie znaku z chodnika oraz kontrolę zamocowania pozostałych.

- Na miejscu sporządzona została dokumentację miejsca zdarzenia dla potrzeb sprawy – informuje Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. - Poszkodowana może złożyć stosowne zawiadomienie i skierować sprawę na drogę sądową – dodaje rzecznik straży.

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
250
Żadnej
27%
Jedną
10%
Dwie
6%
Trzy lub więcej
57%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Zawał serca? Zrób to by przeżyć, masz 60 minut
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Czerwony Citroen w rowie
 
Sensacyjne historie i inne opowieści
Chojnik służył za mieszkanie aż 157 lat!
 
Kultura
Kryminalnie w Książnicy Karkonoskiej
 
Kultura
Dziś premiera książki jeleniogórzanki – kryminału "Fala"
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group