Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 7937
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Zmiany w starostwie

Sobota, 3 sierpnia 2019, 10:13
Aktualizacja: Poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 6:48
Autor: WAC
Powiat: Zmiany w starostwie
Fot. Starostwo Powiatowe
Do kilku ruchów kadrowych doszło ostatnio w jeleniogórskim Starostwie Powiatowym i w podlegającym mu Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.

Przechodząc na emeryturę, z pracą w Starostwie Powiatowym w Jeleniej Górze pożegnały się dyrektor Wydziału Rozwoju i Obsługi Technicznej Beata Kozińska oraz dyrektor Wydziału Architektury, Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej Helena Gawron. Z tego samego powodu funkcję dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jeleniej Górze przestała pełnić Jolanta Kenig.

Podczas uroczystego pożegnania starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski wraz z członkiem zarządu Powiatu Jeleniogórskiego Arturem Smolarkiem wręczyli odchodzącym dyrektorom kwiaty i złożyli podziękowania za owocną i wieloletnią pracę na rzecz samorządu powiatowego, jednocześnie życząc wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym oraz osobistym. Do życzeń dołączyli się także dyrektorzy i pracownicy wydziałów Starostwa Powiatowego i jego jednostek organizacyjnych.

W drodze awansu wewnętrznego stanowisko dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie powierzono Ewelinie Wójcik, dotychczas pełniącej funkcję kierownika Działu Świadczeń i Pomocy Instytucjonalnej PCPR. W takim samym trybie nowym dyrektorem Wydziału Architektury, Budownictwa i Gospodarki Przestrzennej została Monika Zora-Jaworska, dotychczas pełniąca funkcję zastępcy dyrektora tego wydziału.

Twoja reakcja na artykuł?

20
51%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
10%
Nudzi
2
5%
Smuci
5
13%
Złości
8
21%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
391
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group