Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 20334
Zalogowanych: 100
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Zmiany w ruchu w Wojkowie

Poniedziałek, 12 lipca 2021, 13:22
Autor: WAC
Kowary: Zmiany w ruchu w Wojkowie
Fot. UM Kowary
W najbliższą środę (14.07), w związku z przebudową jezdni wraz z ciągami pieszymi oraz budową miejsc postojowych, wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na ulicy Jagiellońskiej w Kowarach - Wojkowie.

Zmiana ta dotyczyć będzie odcinka ulicy Jagiellońskiej od skrzyżowania z ulica Wojska Polskiego (przy kościele) do budynku nr 7. Czasowa organizacja ruchu będzie polegała na całkowitym zamknięciu drogi dla ruchu pojazdów. Dojazd będzie możliwy wyłącznie dla mieszkańców oraz służb ratunkowych i komunalnych.

Inwestycja w Wojkowie jest jedną z trzech w tym roku, dzięki wsparciu jakie trafiło do Kowar z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dla gmin górskich. Jej wartość to prawie milion złotych. Plan prac przewiduje przebudowę drogi dojazdowej do trzech budynków wielorodzinnych wraz z chodnikami, wykonanie schodów terenowych oraz nasadzeń drzew. Powstanie też 39 miejsc postojowych, w tym dwa dla niepełnosprawnych.

Twoja reakcja na artykuł?

16
70%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
1
4%
Smuci
2
9%
Złości
3
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
690
Tak
37%
Nie
57%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Zjechał na nartach z Mount Everestu
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Ciekawe miejsca
Sołtysia Góra zaprasza po remoncie
 
Aktualności
Targi zwierząt egzotycznych w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Mieszkańcy Siedlęcina są dumni – mają swoją Miss
 
Kryminał
Oszuści "na wnuczka" zatrzymani przez policję
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group