Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy

Zmarł nauczyciel z SP 8

Audio

Czytaj na głos

Autor: MJr 1 min czytania

Zmarł Paweł Łukaszewicz, nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze.

reklamy

W pamięci uczniów, absolwentów i nauczycieli pozostanie jako jeden z tych pedagogów, którzy pracę z dziećmi uznawali za priorytet, a opiekę nad nimi –za spełnienie nie tylko zawodowych, ale i życiowych zamierzeń i planów.

Jako nauczyciel wychowania fizycznego ze szczególną satysfakcją przyjął nowopowstałą halę sportową przy swojej Szkole, upatrując w tym wielu nowych szans na to, by doskonalić swoją pracę i kreować motywacje podopiecznych do treningów, przygotowując do sportowych sukcesów.

Sport i wysiłek fizyczny uznawał za jedną – atrakcyjnych dla dzieci – dróg do samodoskonalenia, a zachęcanie do uprawiania sportu – za jedną z najlepszych form tworzenia atmosfery przyjacielskiej rywalizacji, integracji i osobistego rozwoju oddanych Jemu pod opiekę dzieci.

- Rodzinie Pana Pawła Łukaszewicza składam wyrazy współczucia. Jego przedwczesna śmierć przerwała realizację opisanych wyżej zamierzeń i pozostawiła w żalu bardzo wiele osób - informuje na swoim profilu na Facebook'u prezydent Jerzy Łużniak.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka