Sobota, 3 maja
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 6527
Zalogowanych: 35
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zmarł nauczyciel z SP 8

Czwartek, 25 stycznia 2024, 12:15
Aktualizacja: 12:19
Autor: MJr
Jelenia Góra: Zmarł nauczyciel z SP 8
Zmarł Paweł Łukaszewicz, nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze.

W pamięci uczniów, absolwentów i nauczycieli pozostanie jako jeden z tych pedagogów, którzy pracę z dziećmi uznawali za priorytet, a opiekę nad nimi –za spełnienie nie tylko zawodowych, ale i życiowych zamierzeń i planów.

Jako nauczyciel wychowania fizycznego ze szczególną satysfakcją przyjął nowopowstałą halę sportową przy swojej Szkole, upatrując w tym wielu nowych szans na to, by doskonalić swoją pracę i kreować motywacje podopiecznych do treningów, przygotowując do sportowych sukcesów.

Sport i wysiłek fizyczny uznawał za jedną – atrakcyjnych dla dzieci – dróg do samodoskonalenia, a zachęcanie do uprawiania sportu – za jedną z najlepszych form tworzenia atmosfery przyjacielskiej rywalizacji, integracji i osobistego rozwoju oddanych Jemu pod opiekę dzieci.

- Rodzinie Pana Pawła Łukaszewicza składam wyrazy współczucia. Jego przedwczesna śmierć przerwała realizację opisanych wyżej zamierzeń i pozostawiła w żalu bardzo wiele osób - informuje na swoim profilu na Facebook'u prezydent Jerzy Łużniak.

Twoja reakcja na artykuł?

3
1%
Cieszy
3
1%
Hahaha
4
2%
Nudzi
168
77%
Smuci
4
2%
Złości
35
16%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zawsze masz gdzie zaparkować pod swoim blokiem czy domem?

Oddanych
głosów
435
Tak, nigdy nie mam z tym problemu
32%
Tak, choć czasami muszę dłużej szukać miejsca
14%
Nie, prawie nigdy nie ma wolnego miejsca w pobliżu, parkuję pół kilometra dalej
26%
Różnie, to zależy od pory dnia
28%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
112
Młodzi już jeżdżą
 
Koszykówka
Dokonały tego... Złote dziewczyny z Jeleniej Góry!
 
Piłka nożna
Snajper znów trafia, Karkonosze z 3 punktami
 
112
Policjanci uratowali psa z rozgrzanego auta
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group