Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5827
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zmagania żaków

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 17 stycznia 2007, 0:00
Aktualizacja: Środa, 17 stycznia 2007, 20:29
Autor: KED
Szóste i siódme miejsce zajęły zespoły KKS Jelenia Góra w turnieju żaków czyli piłkarzy urodzonych w roku 1998 lub młodszych.

W imprezie, która odbyła się w hali MOS – u przy ul. Złotniczej rywalizowało osiem zespołów, które podzielono na dwie czterodrużynowe grupy. Trofeum imprezy był puchar ufundowany prze firmę Jocker Security. W finale turnieju UKS Wałbrzych pokonał rzutami karnymi UKS Gryfów. W pojedynku o piąte miejsce KKS Jelenia Góra uległ w konkursie jedenastek Orłowi Ząbkowice I, zaś KKS II w meczu, którego stawką była siódma lokata 3:0 pokonał UKS Lubań. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano: Patryka Jaszka (Orzeł Ząbkowice II ), najlepszym bramkarzem: Krystiana Paszkowskiego (Wratislavia Wrocław) zaś koronę króla strzelców zdobył: Mateusz Czerwiński / UKS Gryfów / - 5 bramek

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~kibic 18-01-2007 9:43
Panie Królikowski, a gdzie są zdjęcia z turnieju. Dzieci grały wspaniale, kibice dali z siebie wszystko, a organizator...? Szkoda słów, brak mikrofonu, nieczynna tablica wyników, brak lekarza, kiepski sędzia, spóźnialski organizator i ogólny bałagan, oto wrażenia kibiców miejscowych i przyjezdnych. Po prostu wstyd organizacyjny.
~rodzic weteran 18-01-2007 17:47
Czy czasem trener Waszej drużyny nie był organizatorem tego turnieju? O ile mi wiadomo, to w KKS-ie jest taka zasada, że za turniej swojego rocznika odpowiada jego trener. Proszę uwagi zgłosić do swojego cocha. Trenerze proszę wziąść się do roboty i uruchomić niezadowolonych rodziców. Mam wrażenie, że wydaje im się, że ich dzieci trenują w Barcelonie, a to tylko biedniutka Jelenia Góra i grupa zapaleńców z Królikowskim na czele. Proszę brać przykład z naszego trenera Karmelity i rodziców.
~sekretarz 18-01-2007 21:25
Zdjęcia i komunikat z turnieju zostały przesłane do portali internetowych.Brak mikrofonu i tablicy wyników to efekt dodatkowych kosztów i dodatkowej obsługi,ocena sędziego-szczególnie w turniejach dzieci zależna jest od wyników ich pociech.Stąd błędna ocena ich występu-"grali wspaniale" i zajęli tylko 5 i 6 miejsce???? .Spóźnienie to słuszny zarzut ale został wyjaśniony na spotkaniu trenerów.Wrażenie kibiców-opinie przyjezdnych nie pokrywają się z opinią KIBICA. Na marginesi:w opinii uczestników -zachowanie części kibiców i opiekunów drużyn było nieodpowiednie.Przy następnym turnieju proponujemy KIBICOWI przedstawienie zarzutów organizatorowi.
~kibic 19-01-2007 13:03
Dziwne komentarze, ale ja nie jestem kibicem jeleniogórskim. Pozdrawiam rodzica weterana.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group