Piątek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 6178
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zmagania z „królową sportu”

Sobota, 28 maja 2011, 16:49
Aktualizacja: 16:52
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Zmagania z „królową sportu”
Fot. Robert Ignaciak
Zespoły SP 2 wśród dziewcząt i SP 6 w kategorii chłopców triumfowały w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci Szkół Podstawowych rozgrywanych na stadionie przy ul. Lubańskiej.

Wyniki

DZIEWCZĘTA

BIEG NA 60 M
1 9,1 FA Ziętala Karolina SP6 9
2 9,2 FA Stefańczyk Karolina SP10 7
3 9,3 FA Gogolewska Kamila SP13 6
4 9,3 FA Wojtas Weronika SP11 5
5 9,4 FA Pliszka Aleksandra SP15 5
6 9,5 FA Gosiąrkiewicz Natalia SP10 4
7 9,4 FB Stachowiak Marta SP8 4
8 9,4 FB Bednarczyk Alicja SP2 4
9 9,5 FB Tuczapska Natalia SP2 3
10 9,5 FB Krawczyk Sandra SP15 3
11 9,6 FB Patlewicz Natalia SP11 3
12 9,7 FB Kryszpin Angelika SP10 3
13 9,9 el Fortuna Anna SP6 2
14 10,0 el Wierzbicka Joanna SP6 2
15 10,0 el Sobaszek Angelika SP7 2
16 10,3 el Karasińska Magdalena SP13 2
17 10,4 el Belta Oliwia SP7 1
18 10,5 el Hnatów Karolina SP13 1
19 11,6 el Kozińska Natalia SP7 1
STARTOWAŁO 19, SKLASYFIKOWANO 19

BIEG NA 300 M

1 51,2 Przelaskowska Natalia SP13 9
2 52,7 Badacz Marcelina SP15 7
3 52,8 Kustosz Klaudia SP2 6
4 52,8 Stefan Angelika SP11 5
5 54,3 Perwejnis Justyna SP10 5
6 54,4 Gawryjołek Aldona SP6 4
7 55,5 Chudzik Justyna SP15 4
8 55,6 Szpil Katarzyna SP2 4
9 57,1 Głaguś Paulina SP7 3
10 57,3 Woźniak Natalia SP8 3
11 57,8 Durdyn Kamila SP8 3
12 58,0 Traczyk Patrycja SP15 3
13 59,0 Kucharczyk Ilona SP13 2
STARTOWAŁO 13 , SKLASYFIKOWANO 13

BIEG NA 600 M
1 1,58,3 Boczkowska Kamila SP15 9
2 2,00,0 Gul Julia SP8 7
3 2,04,9 Kolanek Kinga SP6 6
4 2,08,0 Traczyk Natalia SP11 5
5 2,09,3 Bosek Wiktoria SP10 5
6 2,09,8 Kisielewska Izabela SP2 4
7 2,12,3 Kwietoń Celina SP10 4
8 2,12,8 Pawlaczek Dominika SP6 4
9 2,13,6 Wojak Julia SP6 3
10 2,13,9 Sobies Julia SP15 3
11 2,27,1 Budzińska Paulina SP13 3
12 2,32,1 Gławdecka Dominika SP8 3
13 2,40,4 Maziarz Magdalena SP13 2
14 Nie ukończyła Sikora Magdalena SP11 ----------
STARTOWAŁO 14, SKLASYFIKOWANO 13

SZTAFETA 4 x 100m
1 1,04,0 SP6 9
2 1,04,4 SP11 7
3 1,04,6 SP10 6
4 1,04,9 SP8 5
5 1,05,2 SP13 5
6 1,05,8 SP15 4
7 1,11,1 SP2 4
STARTOWAŁO 7, SKLASYFIKOWANO 7

SZTAFETA SZWEDZKA
1 3,05,0 SP2 9
2 3,06,8 SP13 7
3 Dysk. SP6 ----------
STARTOWAŁO 3, SKLASYFIKOWANO 2

SKOK W DAL ze STREFY
1 4,56 Grabke Angela SP6 9
2 3,86 Sławińska Katarzyna SP11 7
3 3,80 Maniewska Magdalena SP8 6
4 3,66 Szmeterowicz Emilia SP8 5
5 3,65 Kukiel Małgorzata SP2 5
6 3,63 Skolasińska Sara SP15 4
7 3,61 Pladzyk Nikola SP11 4
8 3,60 Ligenza Zuzanna SP2 4
9 3,53 Kolek Aleksandra SP2 3
10 3,38 Zubowicz Elżbieta SP15 3
STARTOWAŁO 10, SKLASYFIKOWANO 10

PIŁECZKA PALANTOWA
1 41,0 Skoczke Daria SP7 9
2 41,0 Norberczak Karolina SP7 7
3 41,0 Piekarska Alicja SP11 6
4 36,0 Sęk Natalia SP6 5
5 35,0 Wojtysiak Aleksandra SP6 5
6 34,0 Białogrecka Barbara SP6 4
7 33,0 Kapiukiewicz Sandra SP10 4
8 32,5 Kornacka Karina SP2 4
9 31,0 Rząsa Eryka SP11 3
10 30,5 Kruczyńska Natalia SP8 3
11 29,0 Moskwa Klaudia SP13 3
12 27,5 Jantos Natalia SP8 3
13 27,0 Rutecka Patrycja SP15 2
14 27,0 Rozum Anna SP10 2
15 23,0 Sorys Katarzyna SP8 2
16 22,0 Baczewicz Patrycja SP15 2
17 20,5 Czerkawska Kaja SP2 1
18 18,0 Dobrowolska agata SP15 1
STARTOWAŁO 18, SKLASYFIKOWANO 18

SKOK WZWYŻ
1 136 cm Tomaszkiewicz Ewelina SP8 9
2 132 cm Tomaszek Natalia SP2 7
3 123 cm Cetler Natalia SP8 6
4 120 cm Poniatowska Martyna SP6 5
5 115 cm Pniewska Angelika SP2 5
6 115 cm Jarkowiec Dominika SP8 4
7 115 cm Kiełbasa Martyna SP6 4
8 110 cm Jerysz Sylwia SP13 4
9 105 cm Góralik Anna SP2 3
10 105 cm Curyło Daria SP13 3
11 100 cm Juźwiak Natalia SP13 3
STARTOWAŁO 11, SKLASYFIKOWANO 11

PCHNIĘCIE KULĄ
1 7,29 Gościńska Aleksandra SP2 9
2 7,26 Rybak Ewelina SP7 7
3 7,25 Wdowińska Patrycja SP13 6
4 6,92 Kowalczuk Karolina SP8 5
5 6,77 Pazurkiewicz Magdalena SP8 5
6 6,72 Klejnowska Aleksandra SP2 4
7 5,97 Bernacka Katarzyna SP7 4
8 5,88 Musiał Justyna SP8 4
9 5,39 Marinowa Natalia SP7 3
10 4,61 Pędziwiatr Iwona SP6 3
11 Nieklasyfik. Rzeczycka Anna SP11 ----------
STARTOWAŁO 11, SKLASYFIKOWANO 10

KLASYFIKACJA KONCOWA DZIEWCZĄT

1 MIEJSCE-SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 -79 PKT
2 MIEJSCE-SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 -77 PKT
3 MIEJSCE-SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 -74 PKT
4 MIEJSCE-SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 -56 PKT
5 MIEJSCE-SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 -50 PKT
6 MIEJSCE-SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 - 45 PKT
7 MIEJSCE–SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 -40 PKT
8 MIEJSCE–SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 -37 PKT 25 pkt

CHŁOPCY

BIEG NA 60 M
1 8,6 FA Statkowski Szymon SP11 9
2 8,7 FA Frankiewicz Kacper SP2 7
3 8,8 FA Giziński Oskar SP8 6
4 8,8 FA Szwejk Oktawian SP8 5
5 9,1 FA Fiedziuk Marek SP13 5
6 9,2 FA Grzegorzewski Gabriel SP6 4
7 8,7 FB Staszak Wiktor SP6 4
8 8,8 FB Karwas Norbert SP2 4
9 9,2 FB Fikier Tomasz SP2 3
10 9,3 FB Zając Tomasz SP15 3
11 9,4 FB Gudowski Maciej SP11 3
12 9,6 FB Ciechański Kacper SP13 3
13 9,3 el Ratajczak Robert SP10 2
14 9,3 el Pietruczuk Kirył SP6 2
15 9,5 el Piwowarski Patryk SP15 2
16 10,8 el Aytekin Patryk SP8 2
STARTOWAŁO 16, SKLASYFIKOWANO 16

BIEG NA 300 M
1 47,3 Perkowski Mateusz SP13 9
2 47,4 Mynarski Wojciech SP11 7
3 47,9 Prokop Mateusz SP11 6
4 51,3 Banas Dominik SP6 5
5 51,7 Stroński Wojciech SP6 5
6 51,9 Wierzbicki Ireneusz SP15 4
7 52,8 Kozłowski Daniel SP10 4
8 57,4 Bober Mateusz SP6 4
9 59,0 Ciachera Bartosz SP13 3
10 59,1 Macioch Krystian SP8 3
11 Dysk. Kaczmarek Bartosz SP2 ----------
STARTOWAŁO 11 , SKLASYFIKOWANO 10

BIEG NA 1000 M
M-ce Wynik Nazwisko Imię Szkoła PKT
1 3,31,9 Kondraciuk Patryk SP6 9
2 3,33,2 Chojnacki Jakub SP11 7
3 3,39,6 Wysocki Oskar SP15 6
4 3,41,6 Kaźimierczak Michał SP15 5
5 3,47,2 Michałek Patryk SP6 5
6 3,51,1 Korecki Bartosz SP11 4
7 3,58,4 Szymański Ksawery SP2 4
8 4,30,5 Domagała Kacper SP2 4
STARTOWAŁO 8 , SKLASYFIKOWANO 8

SZTAFETA 4 x 100m
1 59,4 SP13 9
2 1,00,9 SP8 7
3 1,01,7 SP2 6
4 1,01,8 SP11 5
5 1,01,9 SP6 5
6 1,05,2 SP15 4
STARTOWAŁO 6, SKLASYFIKOWANO 6

SZTAFETA SZWEDZKA
1 2,53,3 SP11 9
2 3,06,7 SP2 7
3 3,17,6 SP13 6
STARTOWAŁO 3, SKLASYFIKOWANO 3

SKOK W DAL ze STREFY
1 4,64 Dworak Paweł SP11 9
2 4,42 Urbański Szymon SP11 7
3 4,26 Kuśmirek Michał SP6 6
4 4,17 Kozłowski Kacper SP6 5
5 3,98 Lebiedziejewski Marcel SP2 5
6 3,93 Bojarczuk Kamil SP15 4
7 3,91 Sęk Marian SP6 4
8 3,64 Napora Mateusz SP2 4
9 3,62 Wojas Artur SP8 3
10 3,59 Domański Kamil SP8 3
STARTOWAŁO 10, SKLASYFIKOWANO 10

PIŁECZKA PALANTOWA
1 64,0 Wyszyński Konrad SP13 9
2 53,0 Kukieła Mateusz SP8 7
3 52,0 Ducal Mateusz SP2 6
4 50,0 Krempa Mateusz SP11 5
5 49,0 Skowron Michał SP15 5
6 41,5 Myśków Piotr SP15 4
7 41,5 Konieczka Arkadiusz SP15 4
8 40,0 Zachwiej Dawid SP11 4
9 40,0 Naruszewicz Daniel SP6 3
10 37,0 Domaradzki Dawid SP6 3
11 35,5 Plata Bartosz SP2 3
12 35,0 Dulak Aleksander SP6 3
13 35,0 Bosek Karol SP7 2
STARTOWAŁO 13, SKLASYFIKOWANO 13

SKOK WZWYŻ
1 138 cm Nowacki Bartosz SP8 9
2 130 cm Wilk Maciej SP2 7
3 124 cm Czyżowski Mateusz SP6 6
4 124 cm Borowski Roland SP13 5
5 124 cm Kołodziej Adrian SP2 5
6 121 cm Płachciński wojciech SP13 4
7 121 cm Staroń Bartosz SP6 4
8 115 cm Wysocki Michał SP8 4
9 Nieklasyfik. Gorzycki Jakub SP8 --------
STARTOWAŁO 9, SKLASYFIKOWANO 8

PCHNIĘCIE KULĄ
1 9,69 Tkaczyk Bartosz SP11 9
2 9,27 Gąsior Wojciech SP10 7
3 8,50 Mielniczuk Maciej SP2 6
4 7,53 Mazurek Michał SP8 5
5 7,37 Ślazyk Mateusz SP6 5
6 7,32 Śliwka Andrzej SP8 4
7 7,22 Krawczyk Oliwier SP2 4
8 6,86 Wierdak Patryk SP13 4
9 6,52 Radecki Marek SP6 3
10 6,51 Wrzalak Rafał SP13 3
11 6,30 Rataj Kewin SP13 3
12 5,95 Kasperek Maksymilian SP8 3
STARTOWAŁO 12, SKLASYFIKOWANO 12

KLASYFIKACJA KONCOWA CHŁOPCÓW

1 MIEJSCE-SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 -85 PKT
2 MIEJSCE-SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 -84 PKT
3 MIEJSCE-SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 -75 PKT
4 MIEJSCE-SZKOŁA PODSTAWOWA NR13 -63 PKT
5 MIEJSCE-SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 -61 PKT
6 MIEJSCE-SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 -41 PKT
7 MIEJSCE-SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 -13 PKT
8 MIEJSCE-SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 -2 PKT

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group