Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6594
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Złość wyładował na oknie i drzwiach

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 24 listopada 2009, 8:21
Aktualizacja: 8:22
Autor: TEJO
Pewien budowlaniec, któremu nie udało mu się uzyskać należności od byłego klienta, nie opanował nerwów: kamieniem wybił dwie szyby w oknach a pogrzebaczem zniszczył drzwi wejściowe mieszkania dłużnika.

Do zdarzenia doszło w rejonie działania II Komisariatu Policji w Jeleniej Górze. Pijany budowlaniec przyszedł – jak twierdził – po 1200 złotych, które miał mu być winien jeden z mieszkańców za wykonane prace budowlane. Gdy odmówił mu wypłaty pieniędzy, wówczas mężczyzna się zdenerwował…

Za skutki ataku furii (pokrzywdzony oszacował straty na 600 złotych), 28-latek trafił do policyjnego aresztu. Za zniszczenie mienia grozi mu kara do pięciu lat więzienia - mówi podinsp.Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji jeleniogórskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~piter 2 24-11-2009 9:14
i bardzo dobrze zrobił trzeba wziasc sie za tych prywaciarzy niech nie mysla ze sa bezkarni i ludzie beda u nich robic za grosze.Popieram faceta
~ 24-11-2009 9:16
Oczywiście umowę ze sobą podpisali? No przecież budowlańcy zawsze podpisują i nigdy nie pracują na czarno:))) A jeśli nie podpisali, to pan budowlaniec albo odwalił fuszerkę (nie ma umowy, mogą mu naskoczyć) albo trafił na cwaniaczka (wtedy pan budowlaniec poprosi kolegów i oni mu pomogą odzyskać dług:)))
~ 24-11-2009 10:38
A fra........,ktory nie placi w terminie ile grozi?
~Tomy M. 24-11-2009 12:40
Umowa na usługi budowlane nie musi mieć formy pisemnej. Prawo handlowe i skarbowe tego nie wymaga.
~ 24-11-2009 13:38
Oczywiście, nic nie trzeba podpisywać:))) Tylko potem jeden powie, że ustalono tak, a drugi powie inaczej... Jede będzie miał świadka, że tak mówił, a drugi będzie miał dwudziestu świadków, że tak nie mówił:)))
~Kij ma dwa końce 24-11-2009 14:14
Nie popieram tego że przyszedł pod wpływem alkoholu aby odebrać pieniądze.Mając umowę jaką kolwiek zawsze ma szanse w sądzie. Fakt jest taki że takich oszustów którzy nie płacą za wykonaną pracę są tysiące.Jak któryś raz z kolei człowieka oszukają to zaczyna tracić cierpliwość i dochodzi do takich właśnie sytuacji. Druga sprawa to w ostatnich latach narobiło się w Polsce tylu "fachowców" ze ho ho...co jeden to lepszy od drugiego zwłaszcza w budownictwie. Pan Kazik co całe życie pracował w PGR i dokarmiał świnie kładzie płytki. Heniek jeździł kiedyś taczką i sprzątał parki miejskie teraz montuje płyty kartonowo-gipsowe i maluje choć pojęcia i doświadczenia nie mają ale budowlańcy z nich wyspecjalizowani. Do tego jeszcze nalewka czy piwko musi być bo inaczej rączki latają...:)))
~tolek 24-11-2009 17:16
a dlaczego kary nie ponoszą cwaniacy którzy nie wypłacają uczciwie i w terminie kasy????? Ludzie są zdesperowani i dlatego popełniają takie czyny Za takich pracodawców w końcu też ktoś powinien się zabrać. Powinny być zwiększone kontrole
~RN 25-11-2009 1:24
Podalibyście nazwisko tego goscia.Ma teraz zniszczone okna i drzwi i jak mi się trafi usługa u niego i mnie oleje tak jak tego chłopaka,to ja na drzwiach nie nie bede sie wyżywał,tyko obije panu buziaczka i bede zmuszony powedrowac do ciupy.Myślę że nie na ręke to naszemu społeczeństwu więc niech pan sobie lepiej sam naprawi uszkodzenia,albo zacznie doceniać ludzka prace i wysiłek.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group