Niedziela, 28 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy

Złodzieje biało-czerwonych

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Rok w więzieniu mogą spędzić czterej mężczyźni, którzy chcieli ukraść flagi państwowe sprzed jeleniogórskiego urzędu miejskiego.

reklamy

O zdarzeniu poinformowała policja, która z patrolem straży miejskiej kradzieży zapobiegła. Wszyscy sprawcy w wieku od 19 do 24 lat byli pijani. Zostali osadzeni do wytrzeźwienia w policyjnej izbie zatrzymań.

Tłumaczyli, że ich czyn to głupi żart. Wypili i zebrało im się na dowcipy. Jednak w świetle prawa popełnili czyn karalny. Będą skierowane przeciwko mężczyznom zarzuty o zbeszczenie symboli państwowych.
Grozi za to kara grzywny oraz do roku pozbawienia wolności.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka