Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 2967
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Złodzieje auta w samym centrum

Wtorek, 11 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 11 września 2007, 6:45
Autor: carioca
Jelenia Góra: Złodzieje auta w samym centrum
Fot. AGA
Przyjedź do centrum Jeleniej Góry. Tu cię okradną.

Miało być bezpieczniej, a tu nie tylko na obrzeżach miasta, ale i w samym jego centrum grasują, póki co, bezkarnie przestępcy. Przekonali się o tym właściciele volkswagena golfa, który w poniedziałek późnym wieczorem „wyparował” sprzed jednej z pizzerii.

Posiadacze auta są po części sami sobie winni, bo wjechali tam, gdzie obowiązuje zakaz ruchu samochodów. Z drugiej strony takie zdarzenia fatalnie świadczą o stanie bezpieczeństwa jeleniogórskiego śródmieścia. W pobliżu znajdują się dwa hotele z wieloma potencjalnymi ofiarami rabusi. Ci – jak na razie – pozostają nieuchwytni. Szuka ich policja.

A w centrum Jeleniej Góry wciąż nie ma monitoringu wizyjnego. Jest za mało pieszych patroli strażników miejskich. Bywa też, że brakuje widoku policjantów działających jak straszak na bandytów.
Sam spacer starówką, który w innych miastach bywa wieczorną atrakcją, w Jeleniej Górze nie należy do przyjemności. Na opustoszałych ulicach człowiek ryzykuje nie tylko zdrowiem i utratą majątku, ale nawet życiem.

Marne to świadectwo dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców i turystów ze strony włodarzy. Zwłaszcza podczas trwającego Września Jeleniogórskiego. Nie trzeba pisać, jaką opinię o naszym mieście mają ofiary złodziei i bandytów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
101
Coraz lepiej
26%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
16%
Wciąż fatalnie
22%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group