Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Złodzieje auta w samym centrum

Audio

Czytaj na głos

Autor: carioca 1 min czytania

Przyjedź do centrum Jeleniej Góry. Tu cię okradną.

reklamy
reklamy

Miało być bezpieczniej, a tu nie tylko na obrzeżach miasta, ale i w samym jego centrum grasują, póki co, bezkarnie przestępcy. Przekonali się o tym właściciele volkswagena golfa, który w poniedziałek późnym wieczorem „wyparował” sprzed jednej z pizzerii.

Posiadacze auta są po części sami sobie winni, bo wjechali tam, gdzie obowiązuje zakaz ruchu samochodów. Z drugiej strony takie zdarzenia fatalnie świadczą o stanie bezpieczeństwa jeleniogórskiego śródmieścia. W pobliżu znajdują się dwa hotele z wieloma potencjalnymi ofiarami rabusi. Ci – jak na razie – pozostają nieuchwytni. Szuka ich policja.

A w centrum Jeleniej Góry wciąż nie ma monitoringu wizyjnego. Jest za mało pieszych patroli strażników miejskich. Bywa też, że brakuje widoku policjantów działających jak straszak na bandytów.
Sam spacer starówką, który w innych miastach bywa wieczorną atrakcją, w Jeleniej Górze nie należy do przyjemności. Na opustoszałych ulicach człowiek ryzykuje nie tylko zdrowiem i utratą majątku, ale nawet życiem.

Marne to świadectwo dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców i turystów ze strony włodarzy. Zwłaszcza podczas trwającego Września Jeleniogórskiego. Nie trzeba pisać, jaką opinię o naszym mieście mają ofiary złodziei i bandytów.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka