Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 10227
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Złodziej ukradł rower, policja nie przyjęła zgłoszenia

Poniedziałek, 17 września 2012, 11:06
Aktualizacja: 11:26
Autor: Angela
Wczoraj (16.09) około godz. 18.00 nieznany sprawca wszedł do budynku przy al. Wojska Polskiego w Jeleniej Górze, wyłamał zabezpieczenia przedsionka piwniczego i ukradł rower o wartości około 1800 zł. – Próbowałem zgłosić to na policję, ale usłyszałem, że nie ma nikogo, kto mógłby przyjąć zgłoszenie. Kazano mi przyjść dopiero dzisiaj – mówi nasz Czytelnik. Policja tłumaczy, że dochodzeniowcy pracują przez cały tydzień i musiało dojść do nieporozumienia.

- Złodziej w biały dzień wszedł do budynku, wyłamał zamek i ukradł rower – mówi Tomasz Wachowski, właściciel skradzionego jednośladu. - Kiedy to zauważyłem, od razu zadzwoniłem na policję. Czekałem z dziesięć sygnałów zanim ktoś ten telefon odebrał. Gdyby kogoś zabijali, to policja nawet by nie odebrała telefonu, mimo że był to numer alarmowy. Kiedy w końcu odebrał dyżurny, usłyszałem, że w niedzielę nie ma nikogo, kto mógłby przyjąć zgłoszenie o kradzieży i mam przyjść w poniedziałek. Zostawiłem tylko informację telefoniczną – skarży się pan Tomasz.

Podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wyjaśnia, że musiało dojść do jakiegoś nieporozumienia, bo policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego pracują cały tydzień – również w weekendy i święta.

- Zgłoszenia o przestępstwach przyjmowane są każdego dnia. Mogę tylko podejrzewać, że panowie się nie zrozumieli - mówi podinsp. Edyta Bagrowska. - Nie ma bowiem możliwości, by w komendzie nie było nikogo, kto mógłby przyjąć zgłoszenie. W tej sprawie podejmiemy czynności procesowe i operacyjne w celu ustalenia i zatrzymania sprawcy kradzieży roweru – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (63)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
753
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group