Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 5306
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Złodziej samochodowy w pułapce

Piątek, 12 października 2007, 0:00
Autor: TEJO
Kradł i sprzedawał skradzione pojazdy.

Samochody pochodzące z kradzieży, zarówno w całości jak i rozebrane na części, znaleźli policjanci w pomieszczeniach gospodarczych należących do 24-letniego zgorzelczanina.
Został on trafnie wytypowany jako sprawca po fali kradzieży aut na całym Dolnym Śląski.

Funkcjonariusze natrafili na częściowo rozebrany samochód marki VW Golf V. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że pojazd ten został skradziony 30 września na terenie Wrocławia.
Ponadto znaleźli samochód VW Golf III bez tablic rejestracyjnych, w którym w zamku bagażnika znajdował się tzw. sztos.

Policjanci ustalili, że pojazd ten ma wstawione pole numerowe i został skradziony 24 lipca roku w Zgorzelcu. Następnie w innej części posesji funkcjonariusze zabezpieczyli także elementy samochodu VW T4, skradzionego 31 sierpnia również w przygranicznym mieście.

24-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Przedstawiono mu zarzuty kradzieży oraz paserstwa. Za popełnienie tego typu przestępstw grozi kara do pięciu lat więzienia.

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
493
Nie, to tylko 300 metrów
8%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
68%
Do sklepu idę na piechotę
24%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Aktualności
Żeby zebrać kilo miodu pszczoła musi odwiedzić 5 milionów kwiatów!
 
Aktualności
Chmury nad Karkonoszami
 
Ciekawe miejsca
Dostałem toporem w kark i mam 7 kręgów z tytanu
 
Inwestycje
Zbiornik Cieplice prawie po remoncie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group