Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 7605
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Złodziej lusterek luksusowych aut zatrzymany

Środa, 28 marca 2018, 9:31
Autor: 112
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze i w Lesznie zatrzymali 39–etniego mieszkańca Leszna podejrzanego o serię kradzieży lusterek samochodowych.

Podejrzany w grudniu ubiegłego roku, w okresie świątecznym, dopuścił się w Jeleniej Górze co najmniej dziesięciu kradzieży. Jego łupem padły lusterka, które kradł z luksusowych pojazdów różnych marek. Łączna wartość skradzionego mienia wynosi ponad 34 tysiące złotych.

- Policjanci, którzy zostali powiadomieni o kradzieżach rozpoczęli poszukiwanie osoby, która się ich dopuściła. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy nagrań z kamer miejskiego monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali w Lesznie, wspólnie z policjantami z tamtego terenu, 39-latka jako podejrzewanego o te czyny. – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. 39-latek oświadczył, że skradzione lusterka sprzedawał różnym osobom na giełdzie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group