Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 7630
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Złodziej kabli w potrzasku

Wtorek, 1 kwietnia 2008, 8:13
Aktualizacja: 8:13
Autor: TEJO
Dzięki instalacji alarmowej i szybkiej reakcji policji udało się zapobiec kradzieży kabli telefonicznych, którą zaplanował sobie 22–letni przestępca. W celi może spędzić nawet pięć lat. W mieszkaniu miał narkotyki.

– W nocy z 29 na 30 marca br około godziny 3.15 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał telefoniczne zgłoszenie od dyspozytora Telekomunikacji Polskiej, że na ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze włączył się alarm. Najprawdopodobniej ktoś usiłował ukraść kabel – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z policji.

Policjanci wysłani w rejon zgłoszenia zauważyli idącego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg i po kilku minutach go zatrzymali.

22-letni jeleniogórzanin przyznał się do wycięcia i przygotowania do kradzieży kabla telekomunikacyjnego o wartości blisko 1000 zł. Policjanci zabezpieczyli również narzędzia, którymi posłużył się 22-latek.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za kradzież oraz za posiadanie kilku działek amfetaminy, którą policjanci znaleźli u niego w mieszkaniu. Za te przestępstwa grozi mu nawet do pięciu lat więzienia. 22-latek był w przeszłości notowany za inne przestępstwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wiek 50 lat to już senior?

Oddanych
głosów
512
Tak
15%
Nie
85%
 
Głos ulicy
Dni Podgórzyna – czy impreza się podobała?
 
Miej świadomość
Ukraina pozwała Polskę: Koniec Sojuszu?
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
Piłka nożna
Gol Niemienionka na wagę remisu
 
Aktualności
Para buch, koła w ruch
 
Aktualności
Dzieci wciąż się szkolą
 
Aktualności
Strzelają w Cieplicach
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group