Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 6017
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Złodziej kabli w potrzasku

Wtorek, 1 kwietnia 2008, 8:13
Aktualizacja: 8:13
Autor: TEJO
Dzięki instalacji alarmowej i szybkiej reakcji policji udało się zapobiec kradzieży kabli telefonicznych, którą zaplanował sobie 22–letni przestępca. W celi może spędzić nawet pięć lat. W mieszkaniu miał narkotyki.

– W nocy z 29 na 30 marca br około godziny 3.15 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze otrzymał telefoniczne zgłoszenie od dyspozytora Telekomunikacji Polskiej, że na ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze włączył się alarm. Najprawdopodobniej ktoś usiłował ukraść kabel – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z policji.

Policjanci wysłani w rejon zgłoszenia zauważyli idącego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli za nim w pościg i po kilku minutach go zatrzymali.

22-letni jeleniogórzanin przyznał się do wycięcia i przygotowania do kradzieży kabla telekomunikacyjnego o wartości blisko 1000 zł. Policjanci zabezpieczyli również narzędzia, którymi posłużył się 22-latek.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za kradzież oraz za posiadanie kilku działek amfetaminy, którą policjanci znaleźli u niego w mieszkaniu. Za te przestępstwa grozi mu nawet do pięciu lat więzienia. 22-latek był w przeszłości notowany za inne przestępstwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group