Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 12045
Zalogowanych: 84
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Złodziej jak sobie pościelił, tak się wyśpi

Piątek, 17 października 2008, 8:26
Aktualizacja: 8:27
Autor: TEJO
Dziesięć kołder ukradł – po włamaniu się – firmie produkcyjnej 33–letni mężczyzna, który wcześniej pracował w okradzionym przedsiębiorstwie. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Do incydentu doszło w Zgorzelcu. Policjanci na jednej z ulic miast zatrzymali mężczyznę, który chwilę wcześniej z zakładu produkcyjnego ukradł 10 kołder o wartości 1500zł.

Jak się okazało, „amator” kołder od początku roku już dwukrotnie wcześniej dokonywał kradzieży pościeli z terenu tego przedsiębiorstwa. Smaczku sprawie dodaje fakt, iż mężczyzna uprzednio był zatrudniony w tym zakładzie.

Mężczyźnie przedstawiono zarzuty kradzieży z włamaniem oraz kradzieży. Za dokonane przestępstwa grozi mu odpowiedzialność karna do 10 lat pozbawienia wolności.

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
712
Tak
38%
Nie
57%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
5%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Zjechał na nartach z Mount Everestu
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Karkonosze
Kolejne NIE dla wieży widokowej na Zakręcie Śmierci
 
Inwestycje
Trwa czyszczenie Kamiennej w Piechowicach
 
Kultura
"Łąkowy kamień" w Jagniątkowie
 
Ciekawe miejsca
Sołtysia Góra zaprasza po remoncie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group