Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 5551
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Złapali złodziei po napadzie na sklep

Wiadomości: Region Jeleniogórski
Sobota, 1 grudnia 2007, 7:27
Aktualizacja: 7:27
Autor: carioca
Czterech przestępców (w tym dwie kobieta) okradło sklep spożywczy w biały dzień. Wyniosło, między innymi, wódkę i kosmetyki. Rabusi schwytali po pościgu policjanci.

Do zdarzenia doszło w Świerzawie, gdzie do sklepu spożywczego weszło czterech sprawców. Chcieli być sprytni. Najpierw jeden z nich, na wabia, ukradł wódkę i uciekł. Wybiegła za nim sprzedawczyni. W tym czasie pozostali złupili placówkę i próbowali zbiec samochodem.

W międzyczasie policjant, który widział wybiegającego z wódką mężczyznę, dorwał rabusia. Ten wcześniej pozbył się kłopotliwego balastu. Wówczas stróż prawa dowiedział się o pozostałych sprawcach. Złapanego przestępcę oddał „pod opiekę” personelowi sklepu, a sam ruszył radiowozem w pościg za oddalającym się pojazdem ze złodziejami.

Policjant poprosił o wsparcie. W Starej Kraśnicy przestępcy wpadli. W samochodzie przebywał mężczyzna i dwie kobiety. Sprytnie ukryli łup w krzakach przy parkingu blisko sklepu. Ukradli, między innymi, wódkę i kosmetyki. Łup odzyskano w stanie nienaruszonym, a złodziei – zamknięto w policyjnym areszcie. Grozi im kara do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ALA 1-12-2007 7:33
BRAWA DLA PANA POLICJANTA. WIEDZIAŁ GDZIE BYC W TYM CZASIE!!!!!!!!!!
Janeck83 1-12-2007 7:33
Brawa dla Policjantów za tak szybką reakcję w związku z ujęciem czterech osób (dwóch mężczyzn oraz dwóch kobiet), którzy okradli sklep spożywczy w Świerzawie.
~Janek 1-12-2007 11:32
Nie wiedziałem, że w Świarzawie macie tak dzielnych Policjantów. Brawa dla kolegów po fachu. Oczyszczajcie miasto z b...ków. Pozdro.
~fan komury z kowar 1-12-2007 16:15
postawic za przyklad innym a szczegolnie strazy miejskiej mog schowac sie w bramie iudac ze niewidzi nic takiego pozdrawiam
rymcycymcy 2-12-2007 15:57
Świerzawska policja to rzeczywiście ewenement. Głośno było o nich jak wypowiedzieli swego czasu wojnę nieoświetlonym i (często) nawalonym rowerzystom. Zdarzało się widzieć poloneza załadowanego rowerami, które wraz z właścicielami zwozili na komisariat. Potem przez długi czas świerzawskie rowery były oświetlone i poruszały się prosto.Teraz jednak dorobili się suszarki i mają już inne zajęcie. Mimo to widać jednak, że duch w nich jeszcze nie wygasł ..gratulacje ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group