Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 2883
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Złapali złodziei po napadzie na sklep

Sobota, 1 grudnia 2007, 7:27
Aktualizacja: 7:27
Autor: carioca
Czterech przestępców (w tym dwie kobieta) okradło sklep spożywczy w biały dzień. Wyniosło, między innymi, wódkę i kosmetyki. Rabusi schwytali po pościgu policjanci.

Do zdarzenia doszło w Świerzawie, gdzie do sklepu spożywczego weszło czterech sprawców. Chcieli być sprytni. Najpierw jeden z nich, na wabia, ukradł wódkę i uciekł. Wybiegła za nim sprzedawczyni. W tym czasie pozostali złupili placówkę i próbowali zbiec samochodem.

W międzyczasie policjant, który widział wybiegającego z wódką mężczyznę, dorwał rabusia. Ten wcześniej pozbył się kłopotliwego balastu. Wówczas stróż prawa dowiedział się o pozostałych sprawcach. Złapanego przestępcę oddał „pod opiekę” personelowi sklepu, a sam ruszył radiowozem w pościg za oddalającym się pojazdem ze złodziejami.

Policjant poprosił o wsparcie. W Starej Kraśnicy przestępcy wpadli. W samochodzie przebywał mężczyzna i dwie kobiety. Sprytnie ukryli łup w krzakach przy parkingu blisko sklepu. Ukradli, między innymi, wódkę i kosmetyki. Łup odzyskano w stanie nienaruszonym, a złodziei – zamknięto w policyjnym areszcie. Grozi im kara do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group