Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7078
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Złap w obiektyw... złotą rybkę

Wtorek, 13 października 2009, 8:08
Aktualizacja: 8:09
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Złap w obiektyw... złotą rybkę
Fot. Organizator
Koło Grodzkie Polskiego Związku Wędkarskiego ogłosiło konkurs fotograficzny, z którego zwycięskie zdjęcia zostaną umieszczone w najnowszym kalendarzu koła. Zadaniem uczestników jest „złowienie” nie na wędkę, ale w obiektyw wędkarskiego klimatu. Konkurs trwa do końca października. Prace konkursowe należy wysyłać na grodzkie@wp.pl

Od minionego poniedziałku efekty pracy uczestników konkursu są już widoczne na stronie Koła Grodzkiego. Obecnie można je tylko oglądać i podziwiać, ale w drugiej połowie listopada będzie można je również oceniać i komentować. 12 najlepszych zdjęć zostanie zamieszczone w kalendarzu koła na 2010 rok, który trafi do rąk członków podczas dokonywania przez nich opłat za wędkowanie na 2010 rok. Wśród uczestników konkursu i głosujących rozlosowane zostaną upominki.

– Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy amatorsko robią zdjęcia o tematyce wędkarskiej i bliskiej wędkarstwu na wodach jeleniogórskich – mówi Jarosław Krempa, organizator zmagań.

Każdy uczestnik może zgłosić do sześciu fotografii. Zgłoszone fotografie muszą mieć odpowiednią jakość, która umożliwi ich obróbkę i publikację, zdjęcia powinny być kadrowane poziomo, i dokładnie opisane wraz z pełnymi danymi autora. Zdjęcia prezentowane będą w czterech grupach odpowiadających czterem porom roku, a głosowanie będzie prowadzone równolegle w tych czterech grupach.

– Prowadzone będzie przez zarejestrowanych użytkowników serwisu: grodzkie.pl i będzie stanowiło główny głos doradczy w wyborze zdjęć. Ostatecznego wyboru dokona jednak komisja składająca się z członków Zarządu Koła Grodzkiego PZW oraz grafika odpowiedzialnego za przygotowanie kalendarza.

Zdjęcia należy nadsyłać na adres: grodzkie@wp.pl lub przekazywać na nośnikach elektronicznych osobiście w siedzibie Koła. Regulamin konkursu i więcej szczegółów na jego temat można znaleźć na www.grodzkie.pl.

Na załączonych zdjęciach – propozycje, jakie już wpłynęły do organizatorów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group