Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 8038
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Złamał zakaz sądowy. Po pijanemu

Poniedziałek, 20 września 2010, 13:07
Aktualizacja: 13:07
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który notorycznie lekceważy zakaz sądowy jazdy samochodem. Ma już 6 takich zarzutów, a będzie miał jeszcze dodatkowo dwa. Nie tylko nie dostosował się do decyzji sądu, lecz także kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Wczoraj około godziny 20.20 policjanci na ulicy Morcinka w Jeleniej Górze zauważyli samochód marki BMW, którego sposób jazdy wskazywał, że kierujący może być pod wpływem alkoholu. Zatrzymali go do kontroli drogowej.

Kierowcą okazał się 25-letni jeleniogórzanin. W trakcie czynności policjanci wyczuli od niego wyraźny zapach alkoholu. Badanie wykazało blisko 1 promil. Okazało się również, że mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania oraz jechał wbrew zakazowi sądowemu, który obowiązuje go do 4 marca przyszłego roku.

Ponadto funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna notorycznie lekceważy zakaz, gdyż do tej pory za to samo przestępstwo był już zatrzymany sześć razy. 25-latek oświadczył, że po to ma samochód, żeby jeździć. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group