Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6545
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zjazd Saniami Rogatymi w Jagniątkowie

Środa, 8 lutego 2012, 9:13
Aktualizacja: Niedziela, 12 lutego 2012, 7:58
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Zjazd Saniami Rogatymi w Jagniątkowie
Fot. Organizator
Dziś o godz. 10.00 na placu przy wejściu do KPN przy ul. Agnieszkowskiej rozpocznie się II Zjazd Saniami Rogatymi w Jagniątkowie. Udział w imprezie jest bezpłatny. Warto zabrać własne sanki oraz ciepłą odzież i obuwie.

Zjazd Saniami Rogatymi w Jagniątkowie organizowany przez Koło Osiedlowe Watra Jagniątkowska po raz odbył się w minionym roku. Był to powrót do tradycji, bowiem takie zjazdy były tu jedną z głównych atrakcji turystycznych na początku ubiegłego wieku.

Trasa zjazdu liczyła wówczas 5 km drogą od Petrowej Boudy do Hotelu Beyers (dzisiaj ul. Agnieszkowska). Inicjatorami tej zimowej zabawy byli właściciele schroniska Petrowa Bouda i Hotelu Beyers.
W tym roku impreza rozpocznie się o godz. 10.00 na placu przy wejściu do KPN i potrwa około czterech godzin. Na miejsce można dojechać swoim pojazdem lub autobusem linii nr 15 (przystanek ul. Agnieszkowska).

- Zapraszamy zatem do wspólnej zabawy w zimowym klimacie Jagniątkowa! Prosimy pamiętać o ciepłym obuwiu i odpowiedniej odzieży. Zachęcamy do zabrania dodatkowo własnych sanek! – mówi Danuta Drozdowska, przewodnicząca Koła Osiedlowego Watra Jagniątkowska.

Z organizatorami imprezy można się kontaktować e-mailowo pisząc na adres: sanierogate@jagniatkow.net.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group