Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 2592
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Zimowe szaleństwo pod Szrenicą

Wtorek, 12 stycznia 2010, 8:44
Aktualizacja: 8:44
Autor: Karolina
SZKLARSKA PORĘBA: Zimowe szaleństwo pod Szrenicą
Fot. .....
W najbliższy weekend rusza cykl imprez sportowo–rozrywkowych „alleZIMA” w Szklarskiej Porębie. Stacja TVN i Allegro zapraszają na wspólne zimowe szaleństwo w najpopularniejszych polskich kurortach. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, nie zabraknie występów muzycznych gwiazd oraz prawdziwych emocji sportowych.

Cykl imprez odbędzie się przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę od piątku do niedzieli. Wszystkie wydarzenia zrelacjonują Dorota Gardias i Olivier Janiak. Na stoku SkiArena będzie można wziąć udział w konkursach i zawodach sportowych. W namiocie klubowym zaplanowano pokazy tańca i wieczorne koncerty. Jedną z największych atrakcji będzie sobotni występ Mezo.

Wśród licznych gości miasteczka „alleZIMA” znajdą się aktorzy, piosenkarze, uczestnicy programów „You Can Dance” oraz „Mam Talent!”. Prowadzący wraz z gwiazdami będą uczyć jazdy na nartach, snowboardzie czy skuterach śnieżnych. Uczestnikom i gościom imprezy towarzyszyć będą kamery stacji TVN. W specjalnych relacjach Dorota i Olivier przybliżą widzom atrakcje turystyczne Szklarskiej Poręby.

Wszyscy chętni będą mieli okazję do uczestnictwa w narciarskim slalomie. Przed zawodami przeprowadzona zostanie rozgrzewka, czyli SkiAerobic. Biorąc udział w licznych konkursach, można wygrać sprzęt narciarski albo lekcje z instruktorami snowboardu. Wszystko to i wiele innych atrakcji będzie możliwe przez trzy dni, już od 9.00 rano. Natomiast w imprezowym namiocie odbędą się niezapomniane pokazy oraz muzyka na żywo.

Organizatorzy zapowiadają, że nadciąga „alleZIMA”. Każdy z nas musi przygotować się na prawdziwą dawkę zimowego szaleństwa. Nie obędzie się bez nasmarowanych nart albo deski, lepienia bałwana i przeciągania liny. Kolejne przystanki TVN i Allegro jeszcze w tym miesiącu, to Stronie Śląskie oraz Szczyrk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Jelenia Góra zyska na powrocie wojska do miasta?

Oddanych
głosów
1167
Tak
59%
Nie
33%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group