Poniedziałek, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 5780
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zimowe szaleństwo pod Szrenicą

Wiadomości: SZKLARSKA PORĘBA
Wtorek, 12 stycznia 2010, 8:44
Aktualizacja: 8:44
Autor: Karolina
Fot. .....
W najbliższy weekend rusza cykl imprez sportowo–rozrywkowych „alleZIMA” w Szklarskiej Porębie. Stacja TVN i Allegro zapraszają na wspólne zimowe szaleństwo w najpopularniejszych polskich kurortach. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, nie zabraknie występów muzycznych gwiazd oraz prawdziwych emocji sportowych.

Cykl imprez odbędzie się przy dolnej stacji wyciągu na Szrenicę od piątku do niedzieli. Wszystkie wydarzenia zrelacjonują Dorota Gardias i Olivier Janiak. Na stoku SkiArena będzie można wziąć udział w konkursach i zawodach sportowych. W namiocie klubowym zaplanowano pokazy tańca i wieczorne koncerty. Jedną z największych atrakcji będzie sobotni występ Mezo.

Wśród licznych gości miasteczka „alleZIMA” znajdą się aktorzy, piosenkarze, uczestnicy programów „You Can Dance” oraz „Mam Talent!”. Prowadzący wraz z gwiazdami będą uczyć jazdy na nartach, snowboardzie czy skuterach śnieżnych. Uczestnikom i gościom imprezy towarzyszyć będą kamery stacji TVN. W specjalnych relacjach Dorota i Olivier przybliżą widzom atrakcje turystyczne Szklarskiej Poręby.

Wszyscy chętni będą mieli okazję do uczestnictwa w narciarskim slalomie. Przed zawodami przeprowadzona zostanie rozgrzewka, czyli SkiAerobic. Biorąc udział w licznych konkursach, można wygrać sprzęt narciarski albo lekcje z instruktorami snowboardu. Wszystko to i wiele innych atrakcji będzie możliwe przez trzy dni, już od 9.00 rano. Natomiast w imprezowym namiocie odbędą się niezapomniane pokazy oraz muzyka na żywo.

Organizatorzy zapowiadają, że nadciąga „alleZIMA”. Każdy z nas musi przygotować się na prawdziwą dawkę zimowego szaleństwa. Nie obędzie się bez nasmarowanych nart albo deski, lepienia bałwana i przeciągania liny. Kolejne przystanki TVN i Allegro jeszcze w tym miesiącu, to Stronie Śląskie oraz Szczyrk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~? 14-01-2010 6:50
Polecam to ogladnac http://www.tvn24.pl/2299343,28377,0,2,1,ratunek-na-raty,wideo.html ,a potem zapakowac sprzet i pojechac w Czeskie karkonosze tam napewno jak cos sie stanie to udziela nam pomocy .Pozdrawiam
~narciarz z jeleniej 14-01-2010 9:44
jeszcze trochę a goprowcy będą ratować tylko świstaki- to po co im dawać kasę? Śniegu napadało, a większość tras narciarskich pozamykane. Nic się nie rozbudowuje, a to co jest nie zostało przygotowane. W Czechach jest dużo mniej śniegu, a pracują setki wyciągów i tras narciarskich. Smutne, ale tylko tam można jeździć an nartach. Podobno od 15 rusza Babiniec - sukces- tylko dlaczego tak późno?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group