Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6046
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zimowe harce na miejskich stokach

Środa, 9 lutego 2005, 0:00
Aktualizacja: Środa, 8 lutego 2006, 14:59
Autor: PK
Jelenia Góra: Zimowe harce na miejskich stokach
Fot. MT
Zima nam nie odpuszcza i od kilku dni straszy kilkustopniowym mrozem.

Oczywiście nikt z nas nie lubi zimna, jednak aktualna aura daje niepowtarzalną okazję do rodzinnego wypadu na pobliskie górki, których w Jeleniej Górze i jej okolicach nie brakuje. Wielu jeleniogórzan chętnie skorzystało z tej formy spędzenia niedzieli i na miejskich stokach zaroiło się od dzieciaków szalejących na sankach, nartach i wszelakim sprzęcie „zjeżdżającym”.
Prawdziwą furorę robi górka, która znajduje się tuż za cmentarzem w parku okalającym Wzgórze Kościuszki. Było tam gwarno i wesoło, jednak swobodne poruszanie i jazda były utrudnione nadmiarem rozbawionej młodzieży.
Niewiele mniej osób okupowało stok znajdujący się w Parku Paulinum, konkretnie chodzi o górkę z tyłu Komendy Miejskiej Policji przy ulicy Nowowiejskiej. Tutaj jednak panował znacznie większy luz choćby ze względu na fakt, iż jest tu znacznie więcej miejsca niż na stoczku za cmentarzem. Zachęcamy do odwiedzania ze swoimi pociechami górki w Parku Paulinum. Warunki do białego szaleństwa dla dzieciaków są tutaj znakomite. Poniżej prezentujemy fotoreportaż z niedzielnych harców, które miały tam miejsce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group