Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6654
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zimowa laba na półmetku

Niedziela, 25 stycznia 2009, 9:03
Aktualizacja: 9:04
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Zimowa laba na półmetku
Fot. rylit
Na zakończenie pierwszego turnusu „Ferii z Muflonem” grupa dzieci z zimowiska w Sobieszowie zaprosiła rodziców i gości na spektakl będący podsumowaniem tygodniowych zajęć.

Choć był to czas wolny, dziewczęta i chłopcy spędzili go bardzo aktywnie i nie obyło się bez stresu związanego z występem. Tym bardziej, że dla wielu najmłodszych był to pierwszy kontakt ze sceną. Półgodzinny występ odbył się w sali widowiskowej domu kultury udekorowanej obrazkami plakatami wykonanymi w czasie zajęć.

W własnoręcznie wykonanych strojach występujący zaprezentowali się w spektaklu opartym na wierszach dla dzieci Brzechwy i Tuwima. Druga część występu to był pokaz sprawnościowy związany z tańcem ognia, którego tajniki młodzi jeleniogórzanie poznawali przez cały miniony tydzień.

Zakończenie to wspólnie zaśpiewana piosenka i wręczenie upominków w postaci książek wszystkim uczestnikom. Uściskom i uśmiechom nie było końca. Podobne emocje szykują się podczas kolejnego turnusu w Miejskim Domu Kultury „Muflon”, który startuje już jutro.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group