Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 5237
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zima odpuszcza, auta w rowie

Niedziela, 18 stycznia 2009, 8:57
Aktualizacja: 12:59
Autor: TEJO
Do dwóch kolizji drogowych doszło w mieście i regionie w sobotnią noc i w niedzielny poranek. W Jeleniej Górze samochód o mało nie spadł do rzeki. Kierowca był pijany. Stłuczka miała miejsce także przed południem.

Wczoraj między Maciejową a Komarnem z drogi wypadła kierująca samochodem marki Peugeot. Kobieta nie opanowała samochodu po poślizgu i zakończyła jazdę w przydrożnym rowie. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Wezwana na miejsce policja stwierdziła, że kierująca była trzeźwa.

Z kolei dziś (niedziela) po godzinie 8 samochód marki Seat Ibiza spadł do rowu blisko mostu na ulicy Powstańców Wielkopolskich. Kierowca i pasażer wydostali się z pojazdu i próbowali uciekać. Złapała ich policja, a pomocy udzieliło im pogotowie ratunkowe. Zarówno kierujący jak i pasażer byli pijani. Policja ustala okoliczności zdarzenia. Na miejsce wezwano także straż pożarną.

Na skrzyżowaniu ulic Wyczółkowskiego i Hofmana doszło w godzinach przedpołudniowych do kolizji spowodowanej przez kierującą mazdą. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem. Nikomu nic się nie stało.

Warunki na drogach są trudne. Choć zima odpuszcza i w dzień robi się cieplej, w nocy przymroziło. Śliska nawierzchnia może przyczynić się do wypadków. Policja apeluje o ostrożną jazdę i bez "dopalaczy"!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group