Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7235
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Zgwałcili, porwali – szuka ich policja

Piątek, 27 listopada 2009, 7:54
Aktualizacja: 7:54
Autor: TEJO
REGION: Zgwałcili, porwali – szuka ich policja
Fot. Policja
Policjanci prowadzą śledztwo w sprawie porwania i gwałtu, do których doszło w nocy z 14 na 15 listopada w okolicach Kamiennej Góry.

Policja nie podaje szczegółów zdarzenia. Rysownik sporządził portret pamięciowy jednego ze sprawców. Jak ustalili funkcjonariusze, przestępcy poruszali się samochodem marki VW Golf II z tylnymi przyciemnianymi szybami, koloru czarnego, mający basowy słyszalny z daleka głośnik . Wewnątrz samochodu było charakterystyczne radio podświetlane na niebiesko.

Pierwszy przestępca ubrany był w bluzę i ciemne dżinsy. To osoba w wieku około 20-25 lat, wzrost około 185 cm, szczupłej budowy ciała. Ma krótkie, ciemne, włosy postawione na żel w tzw. „irokeza”.

Drugi poszukiwany ubrany był w ciemną bluzę z dużym napisem z przodu wkładaną przez głowę. Ma krótkie ciemne włosy, średniej budowy ciała. Pseudonim „Cygan” i charakterystyczny brak zęba z przodu.

Trzeci sprawca miał na głowie czarną chustę, związaną w połowie głowy tak, że widoczna była ogolona przynajmniej ta część głowy. Nie jest wykluczone, że był ogolony na łyso. Otyły i pulchny. Ubrany w rozpinaną kurtkę.

Czwarty bandyta ubrany był w bluzę i dżinsowe spodnie, miał pasek od spodni z charakterystyczną metalowa klamrą zamykana w ten sposób, że końcówkę paska wkładało się do klamry i przesuwało w bok. To osoba w wieku około 20-25 lat, ma ciemne, krótkie włosy, zadbany.
Na szyi z prawej strony mężczyzna miał tatuaż jakby niedokończony, a przedstawiający zarys głowy ludzkiej. Mężczyzna był dobrze zbudowany i bardzo silny.

Ktokolwiek posiada informacje dotyczące sprawców bądź też informacje dotyczące opisanego pojazdu proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamiennej Górze pod nr telefon /0-75/ 744-68-88 lub najbliższą jednostkę policji 997.

Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kamiennej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group