Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 9751
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zgłoś się do konkursu MDK i wygraj nagrody

Poniedziałek, 11 listopada 2013, 8:52
Aktualizacja: 8:53
Autor: Org
Tylko do 13 listopada br. można przesyłać prace plastyczne i literackie i zgłoszenia na cztery konkursy zorganizowane dla uczniów jeleniogórskich szkół przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze. W tym roku konkursy przebiegną pod hasłem „Mój dom u stóp Śnieżki”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zadaniem uczestników konkursu plastycznego „Jelenia Góra – Perła Karkonoszy” (dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych) jest wykonanie rysunku lub plakatu o tematyce związanej z Jelenią Górą.

Konkurs literacko-poetycki „Tu jest moje miejsce” wyłoni autora najlepszego utworu literackiego (wiersz, opowiadanie, esej) związanego z Jelenią Górą – zabytkami, historią, życiem kulturalnym oraz przedstawieniem własnej wizji miasta swoich marzeń.

W konkursie piosenki „Jelenia Góra na pięciolinii”, który odbędzie się 15 listopada br. o godz. 11:00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury w Jeleniej Górze (ul. M. Skłodowskiej - Curie 12), uczestnicy zaprezentują piosenki o tematyce związanej z Jelenią Górą i Karkonoszami. Organizator zapewnia nagłośnienie i pianino, a adresatami tego konkursu są uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych.

Konkurs wiedzy geograficzno-turystycznej natomiast adresowany do uczniów klas VI szkół podstawowych. Odbędzie się 21 listopada o godz. 11:00 w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury. Tu zmierzą się trzyosobowe zespoły wyłonione w szkolnym etapie konkursu.

Szczegółowych informacji udziela dział imprez MDK pod numerem tel.: 75 64 244 60, e-mail: konkursy_mdk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
388
Nigdy
20%
Rzadko
41%
Czasami
27%
Często
13%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group