Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 5418
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zgasły światła

Środa, 10 stycznia 2007, 0:00
Aktualizacja: Środa, 10 stycznia 2007, 14:44
Autor: Angelika Grzywacz
Jelenia Góra: Zgasły światła
Fot. Angelika Grzywacz
Na skrzyżowaniu na Zabobrzu trwa wymiana sygnalizacji dla pieszych.

Światła kierujące ruchem na skrzyżowaniu ulic Różyckiego i Ogińskiego zostały wyłączone. Dlatego apelujemy do kierujących i pieszych o ostrożność i zdrowy rozsądek.
To już drugi raz, kiedy nie funkcjonuje sygnalizacja w tym miejscu. Kilka dni temu firma zajmująca się wymianą instalacji kanalizacyjnej przecięła kabel. Świateł nie było przez to do godziny szesnastej. Tym razem to tylko wymiana komór w sygnalizacji dla pieszych.
- Jest to realizacja naszych planów – mówi Maciej Wandzel, specjalista ds. inżynierii ruchu w Miejskim Zarządzie Dróg i Mostów w Jeleniej Górze. – Sygnalizacja ta ma już kilka lat. Uszczelki się wyrobiły i w trakcie deszczu często dochodzi do zwarcia czy przepalania się żarówek.
Wkrótce będzie przeprowadzona renowacja sygnalizacji na terenie całego miasta. W sumie wymienione zostaną 82 komory. Jak zapowiada jednak Maciej Wandzel, prace prowadzone będą w godzinach, w których ruch jest najmniejszy. - Będziemy pracować od 9 do 12 lub po godzinie piętnastej - usłyszeliśmy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group