Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 7174
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Zespół „Bądź Ciszą” wystąpi w Kromnowie

Środa, 2 maja 2018, 12:14
Autor: WAC
Region: Zespół „Bądź Ciszą” wystąpi w Kromnowie
Fot. Organizator
W najbliższą sobotę 5 maja o godzinie 17.00 w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie odbędzie się koncert zespołu „Bądź Ciszą”.

Koncert będzie promował nową płytę grupy "Bądź Ciszą- Live”. Krążek ten został nagrany na żywo też w Artystycznej Galerii Izerskiej, w czasie koncertu z okazji 5-lecia zespołu - 24.11.2017.

Zespół „Bądź Ciszą” powstał w 2012 roku, aby ubierać w dźwięki i brzmienia poezję swojej koleżanki Małgosi Kowzan. Jak mówią jego członkowie, najlepiej czują się grając kameralnie u przyjaciół przy kominku, w ogrodzie przy ognisku, w górskich chatkach i klimatycznych kawiarenkach.

Grupa zdobyła główną nagrodę na 47 Ogólnopolskiej Giełdzie Piosenki Turystycznej i Studenckiej w Szklarskiej Porębie i wzięła udział w kilku większych festiwalach. „Bądź Ciszą występuje w składzie: Magda Kulaszka- śpiew, Irek Kulaszka- śpiew, gitara, Andrzej Gniewek- śpiew, skrzypce, Witek Stambulski- śpiew, gitara basowa, akordeon, Grzegorz Paszyński - gitara elektryczna, gitara akustyczna, śpiew, Bartłomiej Kulaszka - cajone, instrumenty perkusyjne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group