Wtorek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 6762
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Żeromalia: Konkursowa zabawa i integracja

Środa, 21 marca 2018, 8:43
Aktualizacja: Czwartek, 22 marca 2018, 8:02
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Żeromalia: Konkursowa zabawa i integracja
Fot. Przemek Kaczałko
Uczniowie klas gimnazjalnych i licealnych w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 po raz kolejny integrowali się poprzez świetną zabawę. We wtorek (20.03) w szkolnej auli odbyły się Żeromalia, czyli święto placówki będące okazją do prezentacji talentów oraz kreatywności młodzieży.

Żeromalia to święto szkoły, patrona, wiosny - podkreślali organizatorzy. - Chodzi o dobrą zabawę, integrację, aby pokazać, że młodzi ludzie są kreatywni, ambitni i mają duży dystans do siebie - powiedziała Małgorzata Kozińska, dyrektorka ZSO Nr 1.

Każda z klas (poza maturalnymi) miała za zadanie przygotować swój występ, którego temat przyznawany był drogą losowania. Imprezę rozpoczęła tradycyjnie grupa przedszkolna z zaprzyjaźnionego "Okrąglaczka", po którym występowała młodzież w części konkursowej.

Doskonała zabawa, pokaz kreatywności młodych ludzi wywoływały gorący aplauz wśród obserwatorów, a jurorzy mieli "ciężki orzech do zgryzienia". - Jest bardzo trudno ich ocenić, przekroczyli nasze oczekiwania - wyznała dyrektorka, która była jednym z członków jury. Zwycięskie klasy - w kategorii gimnazjum i liceum - otrzymały nagrody, ale też mogą liczyć na dodatkowy dzień wycieczki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group