Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 7834
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Żelazny, czy Dziurawy?

Niedziela, 7 czerwca 2020, 6:11
Aktualizacja: Wtorek, 9 czerwca 2020, 13:22
Autor: WAC
Powiat: Żelazny, czy Dziurawy?
Fot. Czytelniczka
Nazwę Żelazny Most na drodze z Zachełmia na zamek Chojnik można śmiało zmienić na Dziurawy Most – mówi pani Monika, która przysłała do naszej redakcji zdjęcia przeprawy w fatalnym stanie.
Jest to bardzo często uczęszczany szlak zarówno przez turystów, jak i mieszkańców – mówi nasza Czytelniczka. - Osoby, które wybiorą się na spacer, bądź na rower - przez fatalny stan mostku mogą trafić do szpitala np. ze złamaną nogą. Co jakiś czas ludzie wkładają gałęzie, aby dziury były widoczne i nie doszło do tragedii. Jakiś czas temu zostały one dodatkowo oznaczone pomarańczowym sprayem. Most wygląda tak już od paru miesięcy - dodaje pani Monika.

Właścicielem mostku, znajdującego się na szlaku z Zachełmia na Chojnik jest Nadleśnictwo „Śnieżka” w Kowarach. Jak informuje jego rzecznik prasowy leśniczy Marek Rybak - obiekt już za kilkanaście dni ma być remontowany.

Prace polegające na wymianie wszystkich drewnianych elementów mostu zaplanowano na 15 – 19 czerwca – mówi M. Rybak. - W tym czasie szlak będzie niedostępny dla pojazdów, a dla pieszych zostanie wyznaczone obejście. Informacja na ten temat już wkrótce zostanie umieszczona na stronie internetowej Nadleśnictwa „Śnieżka” - informuje rzecznik.

Twoja reakcja na artykuł?

13
39%
Cieszy
5
15%
Hahaha
3
9%
Nudzi
1
3%
Smuci
7
21%
Złości
4
12%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
372
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group