Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 3420
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Sobieszów: Zdobądź Chojnik w marszu z kijkami

Czwartek, 15 listopada 2012, 9:33
Aktualizacja: 9:35
Autor: Angela
Jelenia Góra/Sobieszów: Zdobądź Chojnik w marszu z kijkami
Fot. Organiatorzy
„Razem zdobywamy zamek Chojnik” – to hasło marszu z kijkami, który odbędzie się w sobotę (17 listopada 2012 roku) w godz.10.00 – 15.00. Impreza promować będzie aktywną formę wypoczynku – nordic walking.

Start i meta oraz ciepły posiłek zostały przygotowane na parkingu przy dyrekcji Karkonoskiego Parku Narodowego w Jeleniej Górze – Sobieszowie przy ul T. Chałubińskiego 23. Impreza ma charakter zawodów otwartych, a każdy z uczestników pokonuje wyznaczoną trasę na dystansie 5 km. W godz. 9:00 - 10.30 wydawane będą pakiety startowe, o 11.00 zawodnicy ruszą w trasę, a o godz. 13:00 będzie podsumowanie marszu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

- Będzie to jednocześnie popularyzacja nordic walking jako prozdrowotnej aktywności fizycznej i sportu dla wszystkich, poznanie walorów Karkonoskiego Parku Narodowego jako doskonałego miejsca na wspólne wycieczki rodzinne, wypoczynku, rekreacji i sportu oraz promocja rejonu jeleniogórskiego jako bazy turystyczno-wypoczynkowej w kraju i zagranicą – piszą organizatorzy.

Do uczestnictwa zapraszają: Międzyszkolny Klub Sportowy Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra i Miasto Jelenia Góra.
Impreza „Razem zdobywamy zamek Chojnik” została zorganizowana w ramach projektu „Rozwój infrastruktury dla turystyki aktywnej Jeleniej Góry i Boxbergu/O.L.” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia 2007 -2013.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group